• یکشنبه / ۱۵ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۲
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99041510730
  • خبرنگار : 71132

بررسی مسائل سیاست خارجی در مجلس

غضنفرآبادی: وزیر خارجه در تراز ملت شجاع ایران موضع بگیرد

غضنفرآبادی: وزیر خارجه در تراز ملت شجاع ایران موضع بگیرد

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی از وزیر امور خارجه خواست در تراز ملت شجاع ایران موضع بگیرد و بداند که چنین ملتی پشت سر اوست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در جلسه صبح امروز یکشنبه مجلس و در جریان بررسی مسائل سیاست خارجی گفت: دنیا در شرایط گذار است و اگر کسی درکش نکند خسارت می بیند. چه کسی باید این شرایط را مدیریت کند و نقش وزارت خارجه چیست؟

وی افزود: شما حرف هایی زدید که نباید می زدید، من نمی خواهم شما تضعیف شوید ولی به کسانی که به اشتباهات شما دل خوش کرده اند پیام می دهم که ملت ایران مذاکره با آمریکا را ذلت می داند. آمریکا برای همیشه برای ملت ایران منفور و غیرقابل تحمل است. شما وزیر خارجه کشوری هستید که مردان شجاعی مثل حاج قاسم، شهید همت، شهید کاظمی، شهید باقری و شهید حججی داشته و دارد. لذا با شهامت و در تراز وزیر امور خارجه ملت شجاع، دلیر، قهرمان و ولایی ایران موضع بگیرید و بدانید چنین ملتی پشت سر شماست.

غضنفرآبادی ادامه داد: در شرایطی که ملت ما نیاز به ارز دارد چرا برای صادرات کالا و محصولات کشاورزی تلاش نمی شود. شرایط صادرات باید بهبود یابد و دیپلماسی باید قدرت و عظمت ملت را به جهانیان نشان دهد. امیدواریم همانطور که خوب صحبت کردید خوب هم عمل کنید.

انتهای پیام