• شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۲۱:۲۶
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 99041410549
  • خبرنگار : 71533

توزیع 10 تُن گوشت در مناطق مرزی خراسان جنوبی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام

توزیع 10 تُن گوشت در مناطق مرزی خراسان جنوبی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام

به همت ستاد اجرایی فرمان امام و با همکاری نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی، ٢٥٠٠ بسته پروتئینی در مناطق محروم مرزی استان توزیع شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه اجرای مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام و کمک به آسیب‌دیدگان کرونا، نیروهای مرزبانی استان خراسان جنوبی اقدام به توزیع ۱۰ تن گوشت مرغ در قالب ۲۵۰۰ بسته پروتئینی در مناطق محروم مرزی استان کردند.

سردار علی اصغر مسروری فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی در دیدار مدیرکل استانی ستاد اجرایی فرمان امام ضمن با قدردانی از اقدامات ستاد در زمینه حمایت از مناطق محروم گفت:‌ حضور مرزنشینان و عشایر در مناطق مرزی باعث تقویت امنیت مرزها و قوت قلب مرزبانان است و مرزبانی نیروی انتظامی این آمادگی را دارد که در بحث خدمت‌رسانی به مرزنشینان با ستاد اجرایی فرمان امام همکاریهای بیشتری داشته باشد.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام خدمات زیادی در راستای اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی و عشایری استان انجام داده و در دوسال اخیر شاهد مهاجرت معکوس دربرخی مناطق بودیم، حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا هم باعث قوت قلب مردم مناطق کم‌برخوردار شده است.

موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام در خراسان جنوبی نیز دراین دیدار گفت: از سال88 که دفتر ستاد اجرایی رسما در استان راه‌اندازی شده، بیش از 800 ملیارد تومان در زمینه اشتغال روستایی، ساخت مساجد و مدارس، ساخت خانه‌های بهداشت و امور خدمات بهداشتی و آب‌رسانی به روستاهای محروم، سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

وی افزود: ارائه تسهیلات تا سقف 40 میلیون تومان به روستائیان  در دستور کار است که اولویت در آن به صورت مشترک با عشایر و مرزنشینان خواهد بود.

انتهای پیام