• جمعه / ۱۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۷
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99041309531
  • خبرنگار : 71560

علیرضابیگی: مردم باید بیش از گذشته استفاده از ماسک را جدی بگیرند

علیرضابیگی: مردم باید بیش از گذشته استفاده از ماسک را جدی بگیرند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که با توجه به افزایش مبتلایان به ویروس کرونا مردم باید با مسئولیت پذیری همانند گذشته به صحنه آمده و بیش از پیش به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند.

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و مسئولان و مشارکت در پویش «من ماسک می‌زنم»، بیان کرد: افزایش تعداد افراد مبتلا به کرونا و افزایش تعداد تلفات در روزهای گذشته پیام دردناکی را مخابره می‌کند و آن این است که مردم بر این باور هستند که اوضاع عادی شده و نسبت به پروتکل‌ها بی‌توجه شده‌اند.

وی در ادامه اظهار کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی یک امر ضروری در شرایط کنونی برای پیشگیری از مبتلا شدن به این ویروس و شیوع گسترده آن امری ضروری به شمار می‌رود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ما از احساس مسئولیت بالایی برخوردار بوده و در مقاطع مختلف تاریخی با مسئولیت پذیری در صحنه حاضر شده و بحران‌های مختلفی را پشت سر گذاشته‌اند. امروز نیز که کشور با بحران کرونا دست و پنچه نرم می‌کند، تنها راه مقابله با این بحران رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌باشد.

علیرضا بیگی در پایان تاکید کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان شرایط ایجاب می‌کند تا مردم و بخش‌های مختلف بیش از پیش به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک توجه کنند و دستگاه‌های مربوطه نیز نظیر صدا و سیما با آموزش‌های صحیح مردم را در این راستا هدایت کنند تا بتوانیم از شرایط اپیدمی عبور کنیم.

انتهای پیام