• پنجشنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۶
  • دسته‌بندی: رسانه
  • کد خبر: 99041209317
  • خبرنگار : 71647

گرامی داشت یاد مرحوم گرجستانی در دو فیلم و یک مستند

گرامی داشت یاد مرحوم گرجستانی در دو فیلم و یک مستند

در پی درگذشت سیروس گرجستانی، دو فیلم «ماه از روی سکو» و «بله برون» و همچنین مستند «پرتره رخ» در گرامی‌داشت یاد این بازیگر از شبکه‌های دو، نمایش و مستند پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، به مناسبت درگذشت مرحوم گرجستانی دو فیلم در یادبود این هنرمند فقید از شبکه‌های دو و نمایش پخش می‌شود.

دو فیلم سینمایی «ماه از روی سکو» جمعه ۱۳ تیر ماه ساعت ۱:۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو و «بله برون» جمعه ساعت ۱۱ صبح از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

همچنین مستند «پرتره رخ» به تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی و کارگردانی سیاوش گرجستانی با موضوع زندگی مرحوم گرجستانی جمعه (13 تیر ماه) ساعت 19 از شبکه مستند سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام

به گزارش ایسنا و بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، روز جمعه (۱۳ تیرماه)، فیلم سینمایی «بله برون» به کارگردانی داوود موثقی، تهیه کنندگی خسرو امیر صادقی و با بازی هنرمند فقید، سیروس گرجستانی در ساعت ۱۱ صبح از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

علاوه بر مرحوم گرجستانی، زنده یادان جمشید مشایخی و محمود بهرامی و نیز ثریا قاسمی، فتحعلی اویسی، خسرو امیرصادقی، شراره درشتی، بهزاد رحیم خانی و ... از دیگر بازیگران «بله برون» هستند.

انتهای پیام