• پنجشنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۷
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 99041209265
  • خبرنگار : 50336

با حضور رئیس جهاددانشگاهی قم

برنامه‌های دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهرقائم بررسی شد

برنامه‌های دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهرقائم بررسی شد

ایسنا/قم نشست فعالان دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهر قائم با حضور رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم برگزار شد.

با حضور دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم نشست دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهر قائم قم امروز با حضور فعالان این دفتر و معتمدین و فعالان فرهنگی و مردمی محل در مسجد بقیه الله این منطقه برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیران دفتر تسهیلگری و توسعه محلی که با عاملیت جهاددانشگاهی واحد استان قم فعالیت میکند به ارایه گزارشی از رصد میدانی مشکلات و وضعیت اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و امور مرتبط به بانوان و کودکان و بهداشت و... پراخت.

در ادامه حاضران در نشست از جمله ائمه جماعات مساجد و حسینه های محل، مدیران بسیج مردمی و فعالان فرهنگی و جهادی محل هر یک به ارایه نقطه نظرات خود پیرامون مشکلات محل و شرایط موفقیت فعالیت ها، کمبوهای حاضر حاضر محل و ارایه ظرفیت های این محله برای استفاده در ابعاد مختلف پرداختند.

در پایان نیز دکتر محمد حیدری با ذکر این مطلب که جهاددانشگاهی در مدت اخیر وظیفه این تسهیلگری را به عهده گرفته است گفت: در مرحله اول رصد کامل و پایش عمومی در خصوص وضعیت اشتغال، سطح سواد، رفاه و مسایل فردی و اجتماعی و فرهنگی و ....این منطقه رصد شد و در گام های بعدی سعی می شود با یک کار علمی و رایزنی با نهادهای مرتبط به رفع مشکلات این منطقه اقدام کرد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد اسان قم با ذکر این مطلب که این نهاد، دولتی نیست گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد عمومی غیر دولتی است و در راستای وظایف انقلابی و جهادی خود در همه عرصه هایی که باید به رفع مشکلات و خلاهای موجود در جامعه پرداخت فعال است.

وی تصریح کرد: امیدواریم این دفتر بتواند در انجام وظایف خود در رفع محرومیت و توسعه اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و.... این محل و سایر نقاط استان موفق عمل کند.

انتهای پیام