• چهارشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۱
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99041108730
  • منبع : حوزه هنری آذربایجان شرقی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

زبان گویای هنر، بهترین ابزار برای مطالبه گری از اعمال ضدبشر آمریکایی است

زبان گویای هنر، بهترین ابزار برای مطالبه گری از اعمال ضدبشر آمریکایی است

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زبان گویای هنر بهترین ابزار برای مطالبه گری از اعمال ضدبشر آمریکایی است.

حجت الاسلام رسول برگی در حاشیه برگزاری کارگاه گرافیک «حقوق بی بشر»، با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اظهار کرد: در هفته فرهنگی و سیاسی واقع شده‌ایم که باید در این هفته اقدامات فرهنگی موثری توسط نهادهای فرهنگی و هنری و همچنین هنرمندان انجام شود.

وی افزود: در این راستا، گرافیست‌های جوان به دعوت حوزه هنری آذربایجان شرقی و با حضور استاد مجید دلدوزی گردهم آمدند تا در زمینه مطالبه گری در خصوص حقوق بشر آمریکایی و اعمال نژادپرستی این دولت، اقدامات موثر فرهنگی انجام دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان با بیان اینکه باید در زمینه مطالبه گری به حق از آمریکا و دولت‌های اروپایی فعاایت‌های مطلوبی صورت گیرد، تصریح کرد: زبان گویای هنر بهترین ابزار برای مطالبه گری از اعمال ضدبشر آمریکایی است که ما باید از این پتانسیل به نحواحسن استفاده کرد.

وی ادامه داد: حوزه هنری استان با توجه به محدودیت‌های مادی و منابع، اقدامات بسیار ارزنده ای در راستای اعتلای فرهنگ استان انجام می‌دهد و در این کارگاه نیز طرح‌های با کیفیتی تولید شده است.

حجت الاسلام برگی افزود: روحیه و اراده انقلابی عوامل حوزه هنری استان موجب انجام فعالیت‌های مهم فرهنگی در استان شده که از این جهت از تمامی همکاران حوزه هنری تقدیر و قدردانی می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، همزمان با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، کارگاه گرافیک «حقوق بی بشر» توسط حوزه هنری آذربایجان‌شرقی و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

انتهای پیام