• سه‌شنبه / ۳ تیر ۱۳۹۹ / ۲۱:۵۶
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99040302830
  • خبرنگار : 50227

رئیس‌کل دادگستری خوزستان مطرح کرد:

تولیدکنندگان دل پُری از بانک‌ها دارند / لزوم معرفی تقاضاکنندگان رشوه در دستگاه‌ها

تولیدکنندگان دل پُری از بانک‌ها دارند / لزوم معرفی تقاضاکنندگان رشوه در دستگاه‌ها

ایسنا/خوزستان رئیس‌کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه افرادی از مشکلات تولیدکنندگان سوءاستفاده و داد و ستد می‌کنند، گفت: فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان، این افراد را که در دستگاه‌ها تقاضای رشوه و ناروا دارند، معرفی کنند تا با آنها برخورد جدی شود و شهره عام و خاص شوند تا دیگر جرات چنین کارهایی نداشته باشند.

حجت‌الاسلام صادق مرادی در نشست با فعالان اقتصادی و صنعتی که امروز  (۳ تیرماه) در شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر مشکلی برای تولیدکنندگان از سوی شخص حقیقی یا حقوقی مانند بانک‌ها به وجود آمد، آن زمان است که دادگستری و قوه قضاییه ورود کرده و مساله را پیگیری می‌کند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: تولیدکنندگان و صنعتگران اکنون به جای آن که مشکل کارگر و کمبود نیروی کار داشته باشند، مشکل بیکاری و پرداخت حقوق و... دارند.

رئیس‌کل دادگستری خوزستان تصریح کرد: در استان خوزستان اگر نفت کنار گذاشته می‌شد و تنها در طول این سالیان دستور مقام معظم رهبری در بحث کشاورزی اجرایی می‌شد، می‌توانستیم تمام کشور را تغذیه کنیم و حتی به دیگر کشورهای جهان صادرات داشته باشیم.

مرادی عنوان کرد: قوه قضاییه وظیفه دارد درددل بخش تولید و صنعت را گوش کند تا پیش از آن که تولیدکننده به عنوان متهم در مقابل دستگاه قضا توضیحات ارائه کند، دستگاه قضایی در کنار تولیدکننده باشد.

وی افزود: عزم دستگاه قضایی بر آن است سنگ‌هایی که سیستم اداری در مقابل تولید قرار می‌دهد را حذف کرده و روند تولید را تسهیل کند.

رئیس‌کل دادگستری خوزستان گفت: افرادی از مشکلات تولیدکنندگان سوءاستفاده و داد و ستد می‌کنند. فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان، این افراد را که در دستگاه‌ها تقاضای رشوه و ناروا دارند، معرفی کنند تا با آنها برخورد جدی شود و شهره عام و خاص شوند تا دیگر جرات چنین کارهایی نداشته باشند.

مرادی افزود: بخشی از مشکلات تولیدکنندگان به دلیل عدم آشنایی با قوانین است و اگر فعالان بخش تولید در کنار خود از مشاورین حقوقی بهره ببرند، کمتر با چنین مشکلاتی مواجه خواهند شد.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان دل پُری از بانک‌ها دارند، گفت: دادگستری خوزستان از طریق مرکز، پیگیر حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان است.

انتهای پیام