• چهارشنبه / ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۲
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99032818303
  • خبرنگار : 50217

نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد

 نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد

ایسنا/یزد نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌های یزد، با معرفی اعضای جدید هیأت مدیریت این نهاد صنفی در این استان به صورت رسمی اعلام شد.

ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد که به صورت الکترونیک و همزمان با دیگر از استان‌های کشور با مشارکت پرشور اصحاب رسانه برگزار شد.

بعد از اتمام وقت رسمی این دوره انتخابات و بر اساس اعلام رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، نتایج آرا در بخش مدیران مسئول، «سهیل شریعتمداری» با ۶۲ رای و «کاظم سبحان‌زاده» با ۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی و «سعیده‌سادات درخش» با ۳۵ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

در بخش خبرنگاران هم «فرزاد فیضی» با ۶۵ رای، «امین سامعی» با ۵۴ رای و «صالح مستوفیان»  با ۵۲ رای به عنوان اعضای اصلی و «مسعود میرجلیلی» با ۴۳ رای و «مهتاب دره‌شیری» با ۸ رای به عنوان اعضای علی البدل در این بخش معرفی شدند.

«کاظم صادقپور» نیز با اخذ ۴۴ رأی موافق در این دوره انتخابات به عنوان عضو اصلی بخش سرپرستی روزنامه‌های سراسری و «محمد میررحیمی بیداخوید» با ۲۲ رای به عنوان عضو علی البدل معرفی شد.

در بخش سرپرستی خبرگزاری‌ها نیز «فرشاد براتی» با ۶۷ رای به عنوان عضو اصلی و «زهرا عابدی» با ۱۵ رای به عنوان عضو علی البدل رأی آوردند و در بخش بازرسی«سمیه گلابگیران» با ۵۸ رأی و «امیررضازاده فرخ» با ۵۳ رای به عنوان بازرسین اصلی و «امیرعباس حیران» با ۲۸ رای به عنوان بازرس علی البدل این دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد معرفی شدند.

انتهای پیام