• شنبه / ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۴:۲۶
  • دسته‌بندی: جامعه، شهری
  • کد خبر: 99032214075
  • خبرنگار : 71368

تکمیل پرونده الکترونیک سلامت در شهرداری تهران تا پایان تابستان

 تکمیل پرونده الکترونیک سلامت در شهرداری تهران تا پایان تابستان

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از تکمیل پرونده الکترونیک سلامت کارکنان شهرداری تهران تا پایان تابستان خبر داد.

ناهید خداکرمی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد سرانجام پرونده الکترونیک سلامت در شهرداری تهران گفت: پروژه پرونده الکترونیک سلامت کارکنان شهرداری قبل از شروع شورای پنجم شروع شده بود اما هنوز در ابتدای راه است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با هماهنگی ایجاد شده بین سازمان فناوری شهرداری و شرکت شهر سالم امیدواریم پرونده الکترونیک کارکنان شهرداری و خانواده‌هایشان تا پایان تابستان به سرانجام رسیده و نهایی شود، افزود: بر این اساس بر همه کارکنان شهرداری و خانواده‌هایشان که تحت پوشش شرکت شهر سالم هستند، پرونده الکترونیک سلامت تشکیل می‌شود که از آثار مهم این پرونده‌ها دسترسی آسان به اطلاعات و صرفه جویی در وقت  است.

خداکرمی تاکید کرد: با راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت برای همه کارکنان که تحت پوشش شرکت شهرسالم هستند،‌ ضمن اینکه از هزینه های غیرضرور مراجعه به پزشک کاسته می شود، تیم درمان به سابقه بیمار دسترسی کامل دارند و  همچنین این مهم در راستای نهادینه شدن نظام ارجاع است و کارکنان در صورت داشتن علائم،به صورت سیستمی به بیمارستان ارجاع داده خواهند شد.

وی با بیان اینکه در این طرح برای همه کارکنان و خانواده هایشان براساس کدملی پرونده سلامت ایجاد می شود، گفت: این مهم  گام در راستای ارتقاء سلامت کارکنان و هدفمند کردن معاینه است که خودبخود اجرای این طرح می‌تواند موجبات حذف دفترچه بیمه را فراهم کند.

انتهای پیام