• چهارشنبه / ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۵
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 99031408491
  • خبرنگار : 30057

تجهیز آزمایشگاه‌های کشور با فریزرهای صنعتی محققان کشور

تجهیز آزمایشگاه‌های کشور با فریزرهای صنعتی محققان کشور

یکی از شرکت دانش‌بنیان داخلی با بهره گیری از دانش روز دنیا اقدام به تولید انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی برای کاربردهای آزمایشگاهی کرد.

به گزارش ایسنا، احسان مهدوی مدیر عامل این شرکت‌ دانش بنیان تولید و توزیع انواع سردخانه، یخچال و فریزرهای صنعتی را زمینه تحقیقاتی این شرکت دانست و گفت: هم اکنون با تحقیق و پژوهش توانستیم تولیدات خود را با کیفیت و تکنولوژی‌های جدید و به روز دنیا ارائه دهیم.

وی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی آزمایشگاهی و صنعتی، چمبرهای تست محیطی، یخچال‌ها، فریزرها و دیپ فریزرها، چیلرها، مینی چیلرها، آبسردکن‌های صنعتی و تجاری و شیرسردکن‌ها در ظرفیت‌ها و طراحی‌های مختلف و سیستم‌های کنترل و نمایش را از محصولات این شرکت نام برد.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، مهدوی با تاکید بر اینکه با تولید محصولات کاربردی در صنایع مختلف به کاهش ارزبری از کشور کمک کردیم، یادآور شد: با تولید انواع یخچال‌ها، فریزرها، دیپ فریزرها، چمبرها و محفظه‌های تست دمایی برنامه پذیر و دما ثابت از دمای منهای ۸۰ تا مثبت ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد با کاربردهای پزشکی، آزمایشگاهی، صنعتی در انواع ضد انفجار و متعارف با قیمت پایین‌تر و کیفیتی هم سطح محصولات مشابه خارجی، خروج ارز از کشور را کم کردیم.

انتهای پیام