• دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۵
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99031207516
  • خبرنگار : 90047

علی‌نژاد: با همکاری وزارت آموزش و پرورش در ورزش پایه به نتیجه دلخواه می‌رسیم

علی‌نژاد: با همکاری وزارت آموزش و پرورش در ورزش پایه به نتیجه دلخواه می‌رسیم

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: پیش از این کارهای موازی در دو وزارت ورزش و آموزش و پرورش صورت می‌گرفت که با امضای این تفاهم‌نامه از این کارهای موازی جلوگیری می‌شود.

به گزارش ایسنا، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش امروز با حضور در معاونت قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تفاهم‌نامه‌ای را با مهدی علی نژاد امضا کردند.

علی‌نژاد درخصوص عقد این تفاهم‌نامه اظهار کرد: تفاهم‌نامه‌ای را بین این دو معاونت به امضا رساندیم که در سه بعد خلاصه می‌شود. یکی از بندهای این تفاهم‌نامه درباره استعدادیابی است. یکی درخصوص برگزاری المپیاد استعدادهای برتر به صورت مشترک است و موضوع سوم آموزش نیروی انسانی است که فدراسیون‌های ما در حوزه بحث مربیگیری و داوری و موضوعات فنی آموزش معلمان ورزش را داشته باشند.

وی افزود: این تفاهم‌نامه برای هر دو وزارت بسیار ارزشمند است و باعث می‌شود که در سال ۹۹ همکاری‌ها را به صورت خیلی نزدیک‌تر داشته باشیم. به ویژه در بحث برگزاری المپیاد استعدادهای برتر و استعدادیابی موضوعات مهمی هستند که عملا بدون حضور آموزش و پرورش به نتایجی که دلخواه است نخواهیم رسید. پیش از این کارهای موازی در دو وزارت صورت می‌گرفت که با امضای این تفاهم‌نامه از این کارهای موازی جلوگیری می‌شود. ما در این تفاهم‌نامه به اصل به ریشه پرداختن استفاده کردیم.

وی در پایان تصریح کرد: امروز، روز به یادماندنی برای ورزش ایران خواهد بود و این تفاهم‌نامه در آینده نه چندان دور به ورزش ایران کمک‌های شایانی می‌کند.

انتهای پیام