• دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۱
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 99031207216
  • خبرنگار : 71533

حکیمی‌پور: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عملکرد مجلس دهم و شورای شهر تهران را بررسی می‌کند

حکیمی‌پور: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات عملکرد مجلس دهم و شورای شهر تهران را بررسی می‌کند

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: ارزیابی عملکرد جریان اصلاحات در مجلس دهم و شورای شهر تهران و آسیب‌شناسی درون‌گروهی اقدامات‌مان را در دستور کار شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قرار داده‌ایم.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به برگزاری نخستین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در سال ۹۹ اظهار کرد: ۲۲ نماینده از احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب در این نشست حضور داشتند که در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی یاد رهبر فقید انقلاب و نیز مرحوم محمدرضا راه‌چمنی که در سال گذشته بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، گرامی داشتیم.

وی با اشاره به دستور جلساتی که از قبل در شورای هماهنگی وجود داشت و پیگیری آنها در این جلسه، تاکید کرد: دستوراتی که از قبل وجود داشت باید تعیین تکلیف می‌شد. اینکه مجمع عالی اصلاحات و روند تشکیل آن چطور پیش برود و نیز موضوع آسیب‌شناسی درون‌جریانی که به آن پرداختیم و مقرر شد تا به طور جدی این موضوع را دنبال کنیم.

دبیرکل حزب اراده ملت ادامه داد: اینکه شورای عالی اصلاح‌طلبان به چه صورت کار خود را ادامه دهد و آیا کارش ادامه پیدا کند یا نه نیز از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

حکیمی پور افزود: در کنار این موارد، مسائل سیاسی روز و بحث مجلس هم مطرح شد و پیشنهاداتی داده شد که در جلسات بعدی به آن در کمیته های مربوطه رسیدگی شود.

دبیرکل حاما در پایان تاکید کرد: ارزیابی و آسیب‌شناسی جریان اصلاحات شامل عملکرد مجلس دهم و شورای شهر تهران و سایر شهرهایی که اصلاح‌طلبان در آن اکثریت اعضا را داشته‌اند نیز از دیگر موارد بررسی شده در این جلسه بود.

انتهای پیام