• دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۲
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99031207105
  • خبرنگار : 50057

برگزاری دوره آموزشی ویژه مربیان و مؤسسین مهدکودک در قزوین

برگزاری دوره آموزشی ویژه مربیان و مؤسسین مهدکودک در قزوین

ایسنا/قزوین معاون آموزش جهاد دانشگاهی قزوین گفت: دوره مربیگری در مهدهای کودک باهدف ارتقا دانش و مهارت مربیان و تربیت صحیح کودکان، در جهاد دانشگاهی قزوین برگزار می‌شود.

سمانه مولاوردیخانی، معاون آموزش جهاد دانشگاهی قزوین در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی ویژه مربیان، مسئولین فنی و مؤسسین مهدهای کودک توسط جهاد دانشگاهی قزوین با همکاری اداره کل بهزیستی استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا برگزاری این دوره‌ها از اردیبهشت‌ سال جاری به‌صورت آنلاین آغاز شده است، در حال حاضر پنجمین گروه از دوره مربیان و دومین گروه از دوره مؤسسین مهدهای کودک در حال برگزاری است.

معاون آموزش جهاد دانشگاهی قزوین اظهار کرد: بر اساس یافته‌های روانشناسی و علوم تربیتی، سال‌های پیش از دبستان در رشد و تربیت کودکان نقش اساسی و تعیین‌کننده دارد، در این دوران حساس و مهم، یادگیری کودکان عمیق‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر انجام می‌شود و توانایی‌های آنان در جنبه‌های مختلف رشد می‌کنم ازاین‌رو سعی شده است مواردی در دوره‌های آموزشی مطرح شود که در تربیت و بالندگی کودکان نقشی مؤثر و رو به رشدی داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: دوره مربیگری در مهدهای کودک در جهاد دانشگاهی قزوین باهدف ارتقا دانش و مهارت مربیان توسط اساتید مجرب در این رشته تشکیل می‌شود، شرکت برای تمامی افراد در این دوره‌ها با داشتن مدرک حداقل دیپلم بلامانع است.

مولاوردیخانی یادآور شد: این دوره در ۱۲۰ ساعت برگزار می‌شود که ۹۰ ساعت آن نظری و ۳۰ ساعت آن عملی است، در این دوره‌های آموزشی به شرکت‌کنندگان مباحث علمی، فرهنگی و مذهبی ازجمله روانشناسی، مفاهیم دینی، فوریت‌های پزشکی و مهارت‌های مدیریتی-ارتباطی آموزش داده می‌شود.

وی بیان کرد: علاقمندان برای شرکت در دوره آموزشی و اطلاع از نحوه ثبت‌نام می‌توانند با شماره تلفن‌های ۹- ۳۳۳۷۶۷۹۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام