• یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۴
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99022819932
  • خبرنگار : 50038

رئیس اداره‌ راهداری ملایر خبر داد

رفع نقاط حادثه‌خیز محور ملایر- همدان

رفع نقاط حادثه‌خیز محور ملایر- همدان

ایسنا/همدان رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ملایر از رفع نقاط حادثه خیز محور ملایر- همدان خبر داد و گفت: در سال جاری رفع سه نقطه حادثه خیز در این محور در دستور کار ما قرار گرفته که شامل پیچ میرمیشان، پیچ زمان آباد و پیچ الفاوت است.

سیداسماعیل صفوی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه فعالیت خود را به صورت امانی در این نقاط انجام می دهیم که تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان هزینه دربرداشته است، افزود: پیش بینی می شود تا اتمام طرح یک میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز داشته باشیم.

وی در ادامه به پروژه های در دست فعالیت در حوزه اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر اشاره و اظهار کرد: در مورد پروژه روکش آسفالت محور ملایر- بروجرد از ابتدای شروع کار تاکنون ۱۱۰۰ متر روکش به عرض ۷.۵ متر انجام شده است و این پروژه همچنان ادامه دارد.

صفوی زاده در رابطه با پروژه آسفالت محور ملایر- اراک با اعتبار شش میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، خاطرنشان کرد: تاکنون یک کیلومتر به عرض ۱۲ متر در این پروژه آسفالت ریزی شده و روند فعالیت همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه هندریل پل زنگنه سفلی نیز ۱۳۹ میلیون تومان اعتبار و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بیان کرد: نصب سرسپری روی گاردریل محور ملایر- اراک محدوده چشمه علی محمد، لکه گیری با آسفالت سرد محور ملایر- اراک محدوده چشمه زورق، لکه گیری با آسفالت سرد محور ملایر- اراک محدوده گردنه ابوالقاسم خانی و بازدید از روند لکه گیری آسفالت محور ملایر اراک محدوده بیغش از جمله اقدامات روزهای اخیر بوده است.

صفوی زاده به نظارت بر اجرای آسفالت رمپ ورودی و خروجی مجتمع خدماتی رفاهی(رهسپاریان)در محور ملایر- آورزمان محدوده حسین آباد ناظم، خاکبرداری ترانشه زمان آباد، لکه گیری آسفالت روستای رضوانکده، حمل سنگ ماکادام و بیس از کارخانه به پیچ پیرمیشان، انجام عملیات زیرسازی پیچ پیرمیشان و لکه گیری آسفالت روستای قلعه اشاره کرد.

وی افزود: آماده سازی آسفالت سرد به منظور لگه گیری، پیگیری تعمیرات ماشین آلات برای بارگیری آسفالت سرد و تعمیر علائم هشدار دهنده محور آورزمان گردنه آبدر در اردیبهشت ماه رقم خورد.

رئیس اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر در بخش دیگری با بیان اینکه در حال حاضر در سطح این شهرستان هشت مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی مشغول فعالیت هستند، گفت: بهره برداری از  سه مجتمع بین راهی در سال جاری جزء هدف گذاری های ماست.

وی با اشاره به اینکه این پروژه ها در محور ملایر- اراک واقع شده است، بیان کرد: این مجتمع ها شامل مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی واقع در ابتدای محور ملایر- اراک با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی، مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی واقع در روبروی بهشت هاجر با محوریت واحد موتوری با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی و مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی واقع در انتهای حوزه و روستای چشمه علی محمد با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

انتهای پیام