• جمعه / ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۷
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99021913531
  • خبرنگار : 71617

پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایسنا

هر مدیرعاملی که آمد بدهی را بیشتر کرد/ همه چیز بستگی به سعادتمند دارد

هر مدیرعاملی که آمد بدهی را بیشتر کرد/ همه چیز بستگی به سعادتمند دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید مدیرعامل آبی پوشان اگر بتواند هماهنگی خوبی در ساختار باشگاه ایجاد کند و تمام زیرمجموعه های باشگاه کار خود را به خوبی انجام دهند، روزهای خوبی در انتظار آبی‌ها خواهد بود.

علی شوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: ما همیشه نیمه پر لیوان را در این طور مواقع نگاه میکنیم. آقای سعادتمند هم تازه آمدند و جامعه فوتبال هم زیاد ایشان را نمی‌شناسند. در اینکه ایشان استقلالی است شکی نیست اما باید دید او چقدر توانایی دارد. در کشور ما کسی که مدیرعامل میشود، باید درآمدزایی کند تا بتواند باشگاه را به موفقیت برساند.

او ادامه داد: فوتبال ما مخصوصا استقلال که طرفدار بیشماری دارد، به جایی رسیده مدیرعامل‌های قبلی بدهی روی بدهی گذاشتند. ما چند سال است که قهرمانی نداشتیم و هر مدیرعامل زور خودش را زده است و در نهایت تیم را به بدهکاری بیشتری کشانده است. آقای سعادتمند هم در این شرایط مدیریت استقلال را قبول کرده است. عمده‌ترین دغدغه او در حال حاضر اسپانسر است و اگر این مسائل مالی حل شود، اگر تیم به لحاظ فنی هم دچار مشکل باشد، می‌تواند خود را به موفقیت برساند. چنین چیزی نیز در  زمان استراماچونی و شفر بود و باید ببینیم در زمان مدیریت آقای سعادتمند چه اتفاقی خواهد افتاد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه بدهی‌های آبی پوشان چطور باید پرداخت شود، گفت: بخشی از این بدهی‌ها را اسپانسر می‌دهد و بخشی دیگر را سیاست مدیرعامل شکل می‌دهد. من به آقای سعادتمند پیشنهاد دادم که ما گروه‌های خارج از استقلال هستیم، می‌توانیم به استقلال کمک کنیم و بخشی از این بار مالی را برداریم. با چند کمپین از طرف سلبریتی‌ها می‌توان این پول را هماهنگ کرد. در زلزله اخیر علی دایی با اعتبار خودش توانست پول بسیار خوبی فراهم آورد. اگر چنین اتفاقی بیفتد قطعا استقلال می‌تواند رو به جلو حرکت کند.

شوری در پاسخ به این سوال که آینده استقلال را چطور می‌بیند، خاطر نشان کرد: ما استقلالی‌ها خوشبین هستیم اما اگر حمایت شود، اتفاقات خوبی خواهد افتاد. فکر می‌کنم همه چیز دست مدیرعامل است و اگر بتواند هماهنگی خوبی در ساختار باشگاه انجام دهد و تمام زیرمجموعه های باشگاه کار خود را به خوبی انجام دهد، روزهای خوبی در انتظار استقلال خواهد بود.

انتهای پیام