• یکشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۰
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 98102922626
  • منبع : نمایندگی مازندران

فرماندار محمودآباد:

سردار سلیمانی یک شخصیت استثنایی بوده است

سردار سلیمانی یک شخصیت استثنایی بوده است

ایسنا/مازندران فرماندار محمودآباد با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری سردار سلیمانی یک شخصیت استثنایی بوده است، گفت: سردار سلیمانی رشادت‌های خود را در میادین سخت و جبهه‌های فوق العاده خطرناک نشان داده است.

علیرضا شریعت ظهر امروز در ستاد گرامیداشت چهل و یکمین بهار انقلاب در شهرستان محمودآباد اظهار کرد: سردار سلیمانی به تنهایی یک مکتب فرهنگی بزرگی بود که در عصر حاضر حادث شده  و این لطف و عنایتی بوده که خداوند متعال به  مردم مظلوم جهان داده است.
وی تصریح کرد: همه مردم خودشان را متعلق به سردار سلیمانی می‌دانند و  هیچ جناح و تفکر خاصی حق ندارد این شهید را مصادره کند.
فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: همه ما به شهدا بدهکاریم و شهدا متعلق به همه آحاد جامعه بوده و به عنوان مثال شهید خانزاده و امثال آن مختص به خانواده خود و شهر خود نیستند بلکه مختص به کل جامعه  هستند.
شریعت با اشاره به اینکه هیچ جنگی مقدس نیست اما دفاع، مقدس است، گفت: خواسته شهدا کار برای مردم بوده و طبق فرمایش امام خمینی رحمةالله علیه، ما باید در مقابل مستضعفان، زاغه نشینان قد خم کرده و در  مقابل زورگویان عالم محکم ایستادگی کنیم.
وی ادامه داد: ما باید خدمات خود را روز به روز بیشتر کنیم و برای مردم عملکرد خود را بیان کرده و پاسخ خوبی داشته باشیم.
فرماندار محمودآباد عنوان کرد: شهادت سردار سلیمانی در اوج مظلومیت، مقتدرانه بوده است اما پیام شهادتش را از سرزمین شهیدان شنیدیم.
شریعت تاکید کرد: علیرغم اینکه شهادت سردار سلیمانی جامعه را شوکه کرده آن انتقام سخت، بعد از جنگ جهانی دوم بی‌سابقه بود و غرور ما را دو چندان کرده است.
وی یادآور شد: ما از سپاه مقتدر  سپاسگزاریم و امیدواریم همچنان این لباس سبز برقرار باشد، متاسفانه بعد از شهادت سردار سلیمانی حادثه دردناک سانحه‌ هوایی رخ داده که سپاه با شجاعت تمام آن را  خطای انسانی دانسته و آرزوی صبر برای خانواده‌های داغدار سانحه هوایی داریم.

انتهای پیام