• شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۲۳:۲۲
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 98091611916
  • خبرنگار : 50057

در پایان مهلت ثبت‌نام برای انتخابات مجلس؛

۱۳۵ نفر در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک ثبت نام کردند

۱۳۵ نفر در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک ثبت نام کردند

ایسنا/قزوین تا پایان هفتمین روز از ثبت‌نام داوطلبان در روز شنبه ۱۶ آذر ماه ۱۳۵ نفر در حوزه انتخابیه مرکز قزوین، البرز و آبیک ثبت نام کردند.

محمد شفیعی، فرماندار قزوین، با اشاره به پایان ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تا پایان هفتمین روز از ثبت‌نام داوطلبان که تا ساعت ۲۲ روز شنبه ۱۶ آذر ماه ادامه داشت ۱۳۵ نفر در حوزه انتخابیه مرکز قزوین، البرز و آبیک ثبت نام کردند، درب فرمانداری ساعت ۱۸ بسته شد ولی ثبت‌نام ۱۲ نفر که ثبت‌نام خود را قبل از ساعت ۱۸ آغاز کرده بودند تا ساعت ۲۲ ادامه داشت.

وی افزود: از این تعداد ۱۹ نفر خانم و ۱۱۶ نفر آقا بودند که از این میان هفت آقا و پنج خانم مجرد هستند، همچنین ۱۱۴ نفر دارای تحصیلات کارشناسی ارشد، ۱۶ نفر مقطع دکتری و پنج نفر تحصیلات حوزوی داشتند.

فرماندار قزوین بیان کرد: ۲۶ نفر در رده سنی ۳۰ تا ۳۵ سال، ۲۲ نفر در رده سنی ۳۶ تا ۴۰ سال،  ۲۳ نفر در رده سنی ۴۱ تا ۴۵ سال، ۲۶ نفر در رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال، ۱۷ نفر در سنی ۵۱ تا ۵۵ سال، ۱۵ نفر در رده سنی ۵۶ تا ۶۰ سال و سه نفر در رده سنی ۶۱ تا ۶۵ سال و یک نفر بالای ۶۵ سال قرار داشتند.

وی عنوان کرد: از لحاظ شغلی نیز هفت نفر پزشک، ۱۹ نفر فرهنگی، ۴۷ نفر کارمند، ۱۲ نفر بازنشسته، ۱۳ نفر استاد دانشگاه، یک نفر وکیل، دو نفر نماینده فعلی، ۱۷ نفر آزاد، ۱۲ نفر سایر، دو نفر بیکار و پنج نفر روحانی که یک نفر امام جماعت بود ثبت‌نام کردند.

شفیعی خاطرنشان کرد: از مجموع ۱۳۵ نفر ثبت نامی ۲۶ نفر ایثارگر و شامل خانواده شهدا، جانباز و ایثارگران بودند.

انتهای پیام