• سه‌شنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۷:۵۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400013119124
  • خبرنگار : 30054

آموزش تلفظ زبان انگلیسی

 آموزش تلفظ زبان انگلیسی
آموزش تلفظ زبان انگلیسی

تلفظ زبان انگلیسی و صحبت کردن به لهجه های آمریکایی و بریتیش، IPA و نکات تلفظ زبان انگلیسی را آموزش زبان انگلیسی فرا بگیرید.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فراگیری، آموزش تلفظ زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی و بریتیش به صورت ویدیویی در سایت فراگیری قابل مشاهده است. برای یادگیری تلفظ صحیح زبان اولین قدم تسلط به IPA و آشنایی با صداهای مختلف در زبان انگلیسی است. سایت فراگیری شامل تمام موارد آموزش تلفظ زبان انگلیسی به صورت رایگان و ویدیویی می باشد.

آموزش صداهای تلفظ زبان انگلیسی IPA

یادگیری حروف و صداهای هر زبانی اولین قدم برای به دست آوردن توانایی درک و بیان کلمات و جملات است. زبان آموزان با یادگیری بخش های مختلف IPA می توانند کلمات و جملات را به درستی بیان کنند. IPA در زبان انگلیسی شامل موارد زیر می شود:

1. Diphthong Sounds: یادگیری تلفظ صداها دو حرفی

2.  Vowel Sounds: آموزش حروف مصوت و صدا دار

3. Sounds Consonant: فراگیری حروف صامت و بی صدا

یادگیری Word Stress در تلفظ زبان

برای بیان صحیح کلمات انگلیسی حتما می بایست به تاکید بخش های هر کلمه را توجه کرد. اینکه کدام بخش از هر کلمه با تاکید بیشتری یان می شود و کدام بخش تاکید کمتری دارد را در دیکشنری ها می توان بررسی کرد.

آموزش تلفیق کلمات و حروف Contraction

در زبان انگلیسی مانند سایر زبان ها بسیاری از کلمات و بخش های جمله با یکدیگر تلفیق می شوند. به همین دلیل است که آنچه می شنوید و آنچه نوشته می شود با یکدیگر تفاوت دارد. در واقع تلفیق کلمات باعث افزیش سرعت صحبت کردن و همچنین مکالمه میشود.

کاهش تلفظ حروف زبان انگلیسی Reduction

افراد بومی آمریکا، انگلیس، استرالیا و کانادا بسیاری از کلمات و بخش های جمله را در مکالمه حذف می کنند. این امر جهت افزایش سرعت مکالمه و طبیعی شدن روند مکالمه است.

اتصال تلفظ حروف و کلمات Linking

همانند زبان فارسی که بیشتر موارد کلمات در جمله ها به یکدیگر متصل می شوند در بیان و مکالمه، سایر زبان ها نیز این ویژگی را دارا می باشند. گاهی بین خود کلمه و برخی اوقات بین بخش های یک جمله اتصال در بیان آن ایجاد می شود.

آموزش تلفظ جملات انگلیسی Intonation

اینکه در یک جمله چه بخش هایی بلندتر، واضح تر و با تاکید بیشتری بیان شوند درواقع ساختار بیانی هر فرد را شکل می دهد. با تغییر تاکید هر بخش می توان مفوم اصلی را در جمله انتقال داد.

آموزش زبان انگلیسی شامل تلفظ، گرامرو لغات است که سایت فراگیری به صورت ویدیویی این موارد را آموزش می دهد. برای شروع کافی است عبارت فراگیری را در گوگل جستجو کنید و وارد سایت شوید.

انتهای رپرتاژ آگهی