• سه‌شنبه / ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۲
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 1400013118627
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

شهردار اصفهان خبر داد

آغاز واکسیناسیون کرونای بیش از ۳ هزار پاکبان اصفهانی

آغاز واکسیناسیون کرونای بیش از ۳ هزار پاکبان اصفهانی

ایسنا/اصفهان شهردار اصفهان از آغاز واکسیناسیون پاکبانان و کارگران خدمات شهری این کلانشهر برای ایمنی در برابر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد و گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیش از ۳ هزار دوز واکسن به پاکبانان شهر و نیروهای عملیاتی شهرداری که در گروه‌های پرخطر قرار دارند، تزریق می‌شود.

قدرت الله نوروزی، اظهار کرد: با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و نیروهای حمل زباله و مواجهه آنان با زباله‌ها و پسماندهای عفونی و گروه‌های پرخطر، برای پیشگیری از ابتلای این قشر به بیماری کووید ۱۹، تزریق واکسن کرونا برای این گروه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون پاکبانان شهرداری اصفهان و کارگران سازمان پسماند برای ایمنی در برابر ویروس کرونا از فردا (چهارشنبه_۱ اردیبهشت) آغاز می‌شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: به منظور پیشگیری از تجمع افراد با توجه به شرایط کرونایی، برای انجام واکسیناسیون سه محل در مناطق مختلف شهرداری در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، وی تصریح کرد: پیش از این نیز تعداد ۱۲۳ نفر از کارکنان سالن تطهیر و امور متوفیان، رانندگان خودروهای حمل متوفی و نیروهای پاکبان آرامستان باغ رضوان واکسینه شدند که از این تعداد ۷۲ نفر از آنها دز اول و دوم و ۴۴ نفر تنها دز اول واکسن را دریافت کردند که هنوز نوبت دز دوم واکسیناسیون این افراد فرا نرسیده است.

نوروزی افزود: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در مرحله بعدی سایر نیروهای عملیاتی شهرداری اصفهان که در زمره گروه‌های پر خطر قرار دارند، واکسینه خواهند شد.

 انتهای پیام