• چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۹:۰۳
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 1400012514721
  • خبرنگار : 50167

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون؛

۱۲۴۰ زنجانی دیگر در بین ما نیستند

۱۲۴۰ زنجانی دیگر در بین ما نیستند

ایسنا/زنجان متاسفانه از زمان شیوع کرونا، ۱۲۴۰ بیمار مبتلا در استان زنجان، جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طبق آخرین آمار امروز (۲۵ فروردین‌ماه) بیماری کرونا در استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۸۲ مورد مثبت سرپایی شناسایی شده است و از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون ۵۶ هزار و ۹۱۰ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

در حال حاضر ۷۴۶ بیمار مبتلا به کووید - ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۵۰ مورد بوده است.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۲ هزار و ۴۲۵ مورد و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این بازه زمانی ۷۶۱۰ مورد بوده است.

همچنین مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۶۱۴۸ هزار مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون ۶۴ هزار و ۵۲۰ مورد بوده است.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۲۴۰ نفر رسیده که تعداد بیماران فوت شده طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان نیز ۶ نفر بوده است.

انتهای پیام