• چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۹
  • دسته‌بندی: جامعه، شهری
  • کد خبر: 1400012514286
  • منبع : شهرداری تهران

معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد

اکران ۹۹۷ طرح تبلیغاتی در پایتخت برای رمضان ۱۴۰۰

اکران ۹۹۷ طرح تبلیغاتی در پایتخت برای رمضان ۱۴۰۰

معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران ۹۹۷ طرح تبلیغاتی برای رمضان ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایسنا، پنج روز پیش از شروع ماه مبارک رمضان تبلیغات فرهنگی ماه مهمانی خدا توسط سازمان زیبا سازی شهرداری تهران با اکران ۹۹۷ طرح کلید خورد.

ب️رزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره رمضان اولین سال قرن گفت: فراخوانی قبل از شروع سال ۱۴۰۰ منتشر کردیم و از هنرمندان رشته های هنری دعوت کردیم تا طرح های خود را در ماه رمضان شهرداری شرکت دهند. پس از داوری آثار برگزیده شده آماده اکران شدند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به این که ماه مبارک رمضان از دهه دوم ماه برکت خدا برای عید فطر و روز قدس آماده خواهیم شد، تاکید کرد: برای روز قدس و عید فطر اکران های خاص و گسترده ای در نظر گرفته شده است.

شاپور دیوسالار، معاون فرهنگی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران نیز گفت: امسال اکران ها منسجم تر و در حد متعالی تری انجام شده است. از سوی دیگر نقاشی های دیواری نیز انجام می شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، اکران ها در سه بخش فرهنگی، مناطق و تجاری توسط سازمان زیباسازی شهرداری انجام شده است. در بخش فرهنگی ۱۴۷ پرتابل، ۱۸۸ عرضه و ۸ بیلبورد، در مناطق ۵۶۰ پرتابل، ۳۱ تلویزیون شهری و ۱۵ داربست و استند و در بخش تجاری ۱۷ عرشه، ۳۵ بیلبورد و ۶ نمایشگر شهری به اکران درآمده است.

انتهای پیام