• چهارشنبه / ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۱
  • دسته‌بندی: انجمن های علمی
  • کد خبر: 1400012514059
  • منبع : باشگاه دانشجویان

وبینار «معرفی شیمی کاربردی» برگزار می شود

انجمن علمی دانشجویی علوم شیمی و نفت دانشگاه شهید بهشتی، در نهمین برنامه از سلسله وبینارهای معرفی گرایش‌های رشته شیمی، به معرفی «گرایش شیمی کاربردی» می پردازد.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، شیمی کاربردی نگرشی کاربردی به علم شیمی دارد و هدفش استفاده از آموخته‌های شیمی در صنعت است. به همین دلیل موضوعات مورد بحث در آن به مفاهیمی که در صنایع شیمی مطرح است نزدیک تر بوده و لذا فارغ التحصیلان شیمی کاربردی به طور معمول، بهتر جذب بازار کار می‌شوند. رشته شیمی کاربردی را می توان حد فاصل بین شیمی محض و رشته های مهندسی شیمی دانست. از این رو دانشجویان رشته شیمی کاربردی با نگاه صنعتی و کاربردی به شیمی، وظیفه انتقال یافته‌های جدید را از عرصه شیمی  به عرصه صنعت و تکنولوژی برعهده دارند.

وبنایر معرفی شیمی کاربردی با حضور و ارائه دکتر سیمین اسدآبادی ـ عضو هیئت علمی گروه شیمی کاربردی دانشکده شیمی دانشگاه بوعلی سینا، روز پنجشنبه ۲۶ فروردین ساعت ۱۷ به صورت مجازی برگزار می شود.

علاقه‌مندان می توانند جهت شرکت در این برنامه به لینک aparat.com/beheshtichemist/live و http://۱۹۴.۲۲۵.۲۴.۹۶/anjoman-elmi-۴ مراجعه کنند.

انتهای پیام