• سه‌شنبه / ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ / ۲۲:۵۵
  • دسته‌بندی: گیلان
  • کد خبر: 1400012413933
  • خبرنگار : 50044

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت:

توزیع بیش از ۸۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در رشت 

توزیع بیش از ۸۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در رشت 

ایسنا/گیلان فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: بیش از ۸هزار بسته معیشتی و ۳سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب بین نیازمندان در رشت توزیع می شود.

سرهنگ سید اکبر قاسمی در گفت وگو با ایسنا گفت: در ماه مبارک رمضان، ۸۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های کم برخوردار این شهرستان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به هدایای مقام معظم رهبری بین نوعروسان شهرستان رشت، افزود: سه سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به سه نوعروس نیز اهدا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه‌ مرکزی رشت گفت: در مرحله نخست اجرای این طرح امروز ۱۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان بین خانواده‌های کم برخوردار توزیع شده است.

قاسمی، با بیان اینکه برای این بسته‌ها در مجموع ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، افزود: این بسته‌ها و جهیزیه‌ها از هدایای رهبر معظم انقلاب است.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان به تدریج ۸۵۰۰ بسته‌ی معیشتی جمع آوری شده به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در مرکز استان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه‌ مرکزی رشت ادامه داد: از سال گذشته تاکنون ۳۷ هزار بسته معیشتی با کمک خیران و هماهنگی هیات امناء مساجد و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان رشت در قالب طرح محله محور «شناسایی خیران و نیازمندان آسیب دیده از کرونا» به ارزش ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در مرکز استان توزیع شده و این روند تا پایان شیوع کرونا ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام