• دوشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۶
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 1400012312620
  • منبع : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سردار پاکپور در جریان بازدید از خطوط مرزی:

سپاه فدایی و خادم مردم است

سپاه فدایی و خادم مردم است

با هدف بررسی میدانی آخرین و تازه ترین تمهیدات دفاعی و امنیتی در مرزها، فرمانده نیروی زمینی سپاه از خطوط مرزی جنوب شرق، شرق و شمال‌غرب کشور بازدید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردارسرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در بازدید از خطوط مرزی جنوب شرق، شرق و شمال‌غرب کشور طی سخنانی در محدوده خدمت رسانی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: سپاه فدایی و خادم مردم و سدی مستحکم در برابر بدخواهی دشمن است. 

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: در شرایطی که دشمن همه توانمندی ها و امکانات خود را برای به زانو درآوردن مردم ایران در مسیر آرمان خواهی انقلابی و استقلال طلبی به کار گرفته است، سپاه مردمی، با صلابت و اقتدار یکی از بزرگ ترین عوامل شکست و ناکامی دشمن بوده است.

وی افزود: در حوزه امنیتی رصد و خنثی سازی برخی از عوامل و گروهک های تروریستی نیابتی را که برای آسیب زدن به امنیت مردم اجیر و تجهیز شده اند را یکی از  مهم ترین ماموریت ها می‌دانیم.

سردار پاکپور در جریان این بازدیدها، اقدامات صورت گرفته برای تقویت و به روز رسانی تمهیدات و توانمندی های نیروی زمینی سپاه را یک راهبرد نهادینه شده در مسیر مقابله با تهدیدات و خنثی سازی دسیسه های تروریستی دشمن عنوان کرد.

انتهای پیام