• شنبه / ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۰
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 1400012110948
  • منبع : استانداری اصفهان

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان:

۱۹۲۶ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای روستایی ثبت نام کردند

۱۹۲۶ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای روستایی ثبت نام کردند

ایسنا/اصفهان دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: تا بیستم فروردین، ۱۹۲۶ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای روستایی استان ثبت نام کردند.

علی اصغر رفیعی نژاد، امروز (شنبه_۲۱ فروردین ماه) در جلسه ستاد انتخابات استان، اظهار کرد: تا بیستم فروردین، ۱۹۲۶ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای روستایی این استان ثبت نام کردند که ۱۴ درصد از ثبت نام کنندگان برای انتخابات شوراهای روستایی دارای سابقه عضویت در این شورا و ۷۶ درصد فاقد سابقه هستند.

وی تصریح کرد: حدود ۶.۵ درصد ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای روستا و تیره‌های عشایری زن هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان، اضافه کرد: ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای روستا و تیره‌های عشایری که از ۱۶ فروردین آغاز شده تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، رفیعی نژاد گفت: درخواست ما از داوطلبان این است که برای جلوگیری از تراکم و ازدحام در روزهای پایانی به صورت مجازی ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروز شنبه ۲۱ فروردین پایان رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر در هیات‌های اجرایی است و فردا صورت جلسات رسیدگی به هیات نظارت برای بررسی اعلام خواهد شد.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان، گفت: در جلسه امروز بررسی اقدامات انجام شده و برنامه ریزی برای اجرای برنامه زمان بندی اجرای انتخابات صورت گرفت.

انتهای پیام