مهمترین اخبار سیاسی ایسنا

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۳۱ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۳۱ شهریور ایسنا

  گزیده بیانات رهبری در جمع یک میلیون رزمنده دوران دفاع مقدس/ ماجرای تحویل خودروی دنا پلاس به نمایندگان/ گزارش رییس ستاد کل نیروهای مسلح به فرمانده کل قوا/ علت افزایش قیمت نهایی محصولاتی مثل مرغ، تخم مرغ، کرهو/ شـروط جـدید مـجلـس بـر سـر راه کـانـدیـداهـای انـتـخابات ریـاسـت‌جـمـهـوری... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۳۰ شهریورماه

  خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۳۰ شهریورماه

  واکنش نمایندگان به ادعای آمریکا برای بازگشت به تحریم‌ها علیه ایران/ معیارهای تعیین قیمت تضمینی محصولات اساسی کشاورزی/اعلام وصول چند طرح در مجلس و... از جمله مهمترین اخبار امروز (یکشنبه) سی ام شهریورماه ۱۳۹۹ مجلس هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۹ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۹ شهریور ایسنا

  بایدن یا ترامپ؟/ تاکید تروئیکای اروپا به ادامه اجرای قطعنامه ۲۲۳۱/ نگرانی رییس جمهور از کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اخیر/ هشدار شدید اللحن فرمانده کل سپاه به ترامپ/ آخرین موضع رسمی دولت عراق درباره پذیرش زائرین اربعین/ جزییات طرح جهش و رونق تولید مسکن از زبان یک عضو کمیسیون عمران و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۷و۲۸ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۷و۲۸ شهریور ایسنا

  ادعای سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره ایران/ تحریم‌های جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه ایران/ بیانیۀ رئیس مجلس در پی خیانت برخی کشورهای منطقه به آرمان فلسطین/ توضیحاتی درباره پرونده‌های محمدعلی نجفی و روح‌الله زم و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۶ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۶ شهریور ایسنا

  اظهارات روحانی در جلسه هیات دولت/ اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره پرونده نوید افکاری/ واکنش ظریف به گزارش ادعایی پولیتیکو/ توضیح واعظی درباره حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای برخی کالاها/ ابتلای دو نماینده مجلس به کرونا و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۵ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۵ شهریور ایسنا

  صدور رای پرونده روح الله زم از سوی دیوان عالی کشور/ واکنش ترامپ به ادعای ضدایرانی مطرح شده در یک نشریه آمریکایی/ سوال قالیباف درباره بورس انرژی/ رای دیوان عالی کشور به عمدی بودن قتل میترا استاد و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۴ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۴ شهریور ایسنا

  سه رویکرد اصلی بایدن در قبال ایران/ واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به گزارش مغرضانه یک رسانه‌ آمریکایی/ تاکید رییسی بر تفکیک جرایم سیاسی از جرایم امنیتی/ ورود دیوان محاسبات به قراردادهای پرحاشیه فوتبال و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۳ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۳ شهریور ایسنا

  مژده رییس مجلس برای تحول در حوزه بورس/ واکنش سازمان بازرسی به اظهارات محسن هاشمی درباره پرونده خط ۷ مترو/ مراسم وداع با پیکر آیت‌الله العظمی/ اظهارات رییس جمهور در آیین آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها/ هشدار دختر امام خمینی(ره) به سران کشورهای اسلامی و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۲ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۲ شهریور ایسنا

  درگذشت آیت الله العظمی صانعی/ اجرای حکم قصاص نفس یک متهم به قتل/ محکومیت طبری به ۳۱ سال حبس/ اظهارات رییس جمهور جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا/ اعلام اعلام نتایج تعدادی از حوزه های انتخابیه در دور دوم انتخابات مجلس و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۹ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۹ شهریور ایسنا

  تکذیب رد و بدل شدن جملات تند بین رییس جمهور و محمدخاتمی/ اظهارات رییس جمهور در جلسه امروز هیات دولت/ آخرین وضعیت روند صدور روادید امارات برای شهروندان ایرانی در شرایط کرونا/ انتقاد ظریف از ارزش‌های دوگانه غرب و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۱۹ شهریورماه

  خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۱۹ شهریورماه

  سوال از وزیر جهاد کشاورزی/ تصویب دو فوریت طرح جهش تولید و تامین مسکن/ اصلاح آیین نامه مجلس برای تشکیل کمیسیون حقوقی و قضایی/ ارجاع طرح مالیات بر خانه‌های خالی به کمیسیون اقتصادی و... از جمله مهمترین اخبار امروز (چهارشنبه) نوزدهم شهریورماه ۱۳۹۹ مجلس هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۸ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۸ شهریور ایسنا

  پیام رهبر انقلاب در پی اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم/ اطلاعات موثق از وجود ۱۵۰ متخصص «چتربازی»/ اظهارات وزیر خارجه سوییس پس از دیدار با روحانی/ آخرین خبر درباره پرونده محمدعلی نجفی و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۷ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۷ شهریور ایسنا

  دیدار وزیر خارجه سوییس با ظریف/ آخرین خبر از پرونده قاضی منصوری/ معرفی منظم‌ترین نمایندگان در حضور و فعال‌ترین در رأی‌گیری‌ها/ واکنشی به اظهارات جدید فیفا درباره قرارداد ویلموتس/ تلاش ترامپ برای نجات یک " قصه "/ غنی قربانی می‌شود یا عبدالله با طالبان همراه می‌شود؟ و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۶ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۶ شهریور ایسنا

  غفلت انتخاباتی ترامپ؛ فرصتی برای عرض اندام بیشتر مکرون/ واکنش مجلس خبرگان رهبری به اهانت علیه قرآن و پیامبر اسلام/ استقرار نیروی زمینی ارتش در شرق و شمال شرق کشور/ گزارش توییتری وزیر دفاع هند از دیدارش با وزیر دفاع کشورمان/ تشریح گزارش اخیر آژانس و پیشرفت‌های هسته‌ای کشور از زبان کمالوندی و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۵ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۵ شهریور ایسنا

  برگزاری آیین آغاز سال تحصیلی جدید/ اظهارات روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا/ سفر وزیر خارجه سوییس به اصفهان/ واکنش دیپلمات روس به انتشار گزارش جدید آژانس درباره ایران و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۳و۱۴ شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۱۳و۱۴ شهریور ایسنا

  نقشه مکرون برای حزب‌الله لبنان/ تکذیب شایعه ابتلای آیت الله جنتی به کرونا/ ادعاهای پمپئو در رابطه با وضع تحریم‌های جدید علیه ایران/ اخباری درباره ویروس کرونا/ واکنش ایران به توهین مجدد مجله "شارلی ابدو" به پیامبر اسلام و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی دوازدهم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی دوازدهم شهریور ایسنا

  تاکیدات رییس جمهور در آستانه سال تحصیلی جدید/ عدم حمایت رئیس نیجری شورای امنیت از اقدام آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران/ تاکید قالیباف بر نظارت میدانی و شنیدن بی واسطه مشکلات مردم/ رونمایی از رادار کاشف- ۹۹ / تکذیب خبر«رصد گروه‌های فضای مجازی» از سوی معاونت اجتماعی قوه قضاییه ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی یازدهم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی یازدهم شهریور ایسنا

  تاکید رهبر انقلاب بر خیانت امارات متحده عربی به دنیای اسلام/ چگونگی عملکرد رییس نیجری شورای امنیت در قبال مکانیسم ماشه/ نشست خبری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور/ اخرین اخبار درباره پرونده هواپیمای اوکراینی/ تاکید قالیباف بر اهمیت نظارت میدانی مجلس در حل مشکلات مردم خوزستان ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی نهم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی نهم شهریور ایسنا

  درخواست کانادا و انگلیس برای تحقیقات مستقل ایران درباره هواپیمای اوکراینی/ پیام وزارت امور خارجه به مناسبت روز ملی مبارزه با تروریسم/ بزرگ‌ترین چالش رییس‌جمهور آینده/ برگزاری مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی (علیه‌السلام) در حسینیه امام خمینی و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی هشتم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی هشتم شهریور ایسنا

  بازخوانی واقعه هشت شهریور سال ۱۳۶۰/ وضعیت نامطلوب آمریکا در شورای امنیت/ «او» حسینِ همه است/ مسدود شدن ۳ سایت به بهانه نقض تحریم‌ها علیه ایران/ توضیحاتی درباره پرونده قتل رومینا اشرفی و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی هفتم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی هفتم شهریور ایسنا

  تکرار ادعاهای ترامپ درباره ایران/ واکنش خطیب زاده به تاریخ اعلام‌شده از پمپئو برای بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران/ طعنه مقام روس به توییت پمپئو در خصوص ایران/ تکذیب مخالفت سازمان بازرسی درباره بازگشت استراماچونی و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ششم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ششم شهریور ایسنا

  آخرین اظهارات گروسی در تهران/ تلاش دولت برای ترمیم صدمات تحریم‌ و کرونا/ تشریح نتایج و جزئیات سفر مدیرکل آژانس از زبان غریب‌آبادی/ اهداف پشت پرده پمپئو از سفر به منطقه/ چند نکته درباره نشست روحانی با مدیران رسانه‌ها و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی پنجم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی پنجم شهریور ایسنا

  اظهارات رئیس جمهور در جلسه هیات دولت/ خروجی سفر گروسی به تهران/ رد مقبولیت نامه آمریکا برای اعمال تحریم‌ ایران در شورای امنیت/ تصویب آیین نامه ثبت اطلاعات کارمندان و پرداخت های آنان در سامانه کارمند ایران و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی چهارم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی چهارم شهریور ایسنا

  درگذشت روح‌الله حسینیان/ نشست خبری مدیرکل آژانس و رییس سازمان انرژی اتمی/ اظهارات روحانی مراسم بهره برداری از طرح های وزارت صمت/ توضیحات سخنگوی قوه قضاییه به سوالات خبرنگاران در نشست خبری امروزش و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی سوم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی سوم شهریور ایسنا

  ادعای ترامپ مبنی بر دست یافتن به توافقی زودهنگام با ایران/ اولین نشست خبری سخنگوی جدید وزارت امور خارجه/ تعیین ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری/ اطاعیه دفتر مقام معظم رهبری درباره نحوه برگزاری مراسم عزاداری در حسینیه امام خمینی(ره) / توضیحات ظریف درباره سفر گروسی به ایران و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی دوم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی دوم شهریور ایسنا

  ارتباط تصویری جلسه هیات دولت با رهبر انقلاب/ تلاش دولت برای کاهش قیمت ها/ هشدار الکاظمی خطاب به ترامپ/ «سورپرایز اکتبر» جناح ترامپ در ۲ ماه آینده و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی یکم شهریور ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی یکم شهریور ایسنا

  مخالفت ۱۳ عضو شورای امنیت با اعمال تحریم‌ علیه ایران/ اظهارات رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا/ ادعای انتخاباتی ترامپ/ مصائب روحانی و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۹ مرداد ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۹ مرداد ایسنا

  چرا "یوسف بن علوی" برکنار شد؟/ چرا حماقت دشمن را نمی‌بینیم؟/ تکرار ادعاهای ترامپ برای توافق با ایران/ تاکید بر پیگیری سوال از رییس جمهور در مجلس و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۸ مرداد ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۸ مرداد ایسنا

  درگذشت آیت الله تسخیری/ آنچه ترامپ از مذاکره با ایران میخواهد/ پیشنهاد وزیر دفاع به نمایندگان مجلس/ توصیه وزیر کشور به رسانه ها در انتشار اخبار مربوط به بورس/ "مکانیسم ماشه" چالش پیش روی شورای امنیت و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

 • پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۷ مرداد ایسنا

  پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۷ مرداد ایسنا

  واکنش دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس به سخنان روحانی/ واکنش هایی به توافق امارات و رژیم صهیونیستی/ بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح درباره حقوق بین‌المللی فضای سایبری/ توصیه دولت به سرمایه‌گذاران در بورس و ... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید امروز مخاطبان سرویس سیاسی ایسنا بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.