• پنجشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۹
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99121410823
  • منبع : فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

برترین های مسابقات بدنسازی فیزیک قهرمانی کشور معرفی شدند

برترین های مسابقات بدنسازی فیزیک قهرمانی کشور معرفی شدند

رقابت های فیزیک شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در کیش به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور از صبح امروز (پنجشنبه 14 اسفند ماه) به میزبانی تالار شهر در جزیره کیش برگزار شد. در این دوره از رقابت ها 136 فیزیک کار در 6 دسته قدی به مصاف حریفان خود رفتند و در نهایت با معرفی قهرمانان و برترین های هر دسته به پایان رسید. 

پس از رقابت ورزشکاران در رشته فیزیک نوبت به 33 مدعی قهرمانی حاضر در رشته ماسکولار رسید که لحظاتی قبل برترین های این رشته در دو دسته معرفی شدند.

محمد حسن دابی از اصفهان موفق به کسب سکوی قهرمانی در دسته اول ماسکولار شد و پس از آن محمد قلی زاده از البرز سایه قهرمانی ایستاد و مرتضی شیخ آبادگر از کیش نفر سوم این دوره از رقابت ها شد. همچنین عباس موسی نژاد از آذربایجان، یاسین قدرتی از کیش و محمد حسین جان بخش از خوزستان به ترتیب در جایگاه چهارم تا ششم ایستادند.

قهرمانی دسته دوم رقابتهای ماسکولار از آن آرامش آرامیده از اصفهان شد و سید نوید سید عالی نژاد از تهران سکوی نایب قهرمانی را بدست آورد. فرزین پاکوری از گیلان موفق به کسب مقام سوم شد و مهدی سلیم فر از کیش، محمد سالار روانشاد از کیش و ایمان روزبه از مازندارن به ترتیب سکوهای چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.

نتایج مسابقات فیزیک به شرح زیر می باشد:

دسته یک فیزیک

ناصر خدامی- تهران

محمد حسین عدالت خواه- اصفهان

محمد جواد صادق- قم

میلاد جهانبین- خراسان

علی حیدری- هرمزگان

حامد زرین کیش

دسته دوم فیزیک

تقی رضایی- اصفهان

مهرداد زند قوچه- کیش

علی طالبی- مازندران

سید محمد جواد هادی نژاد- مازندران

ابوالفضل شافعی- تهران

مهدی بهرامی- خراسان

دسته سوم فیزیک

حمید رضا سقائی- هرمزگان

مانی سالاری- تهران

فرید علی مردانی- کیش

مازیار کیانی- اصفهان

مرتضی صبح خیز- مازندران

حامد دهقانی نیا- اصفهان

دسته چهارم فیزیک

ایوب بسامی- کرمانشاه

رضا سعدی- تهران

علیرضا بیات- کرمانشاه

محمد حسین زاده نوری- گیلان

مصطفی شاکری نیا- قزوین

حسین صادقی شهرستانی- گیلان

دسته پنجم فیزیک

سینا شریف واجاری- گیلان

مرتضی قاسمی وفائی- البرز

محمد حبیبی- مازندران

علی غلامی اصل- قم

ابراهیم فرح شاد- گیلان

آرین ناعمی مارالائی- قزوین

دسته ششم فیزیک

شایان برواز- اصفهان

منصور عبدالهی- ایلام

کیانوش کیانی جلمردی- بوشهر

آرین سالاری- بوشهر

دانیال فرامرزی- البرز

اصغر ماهرگلوجه- آذربایجان غربی

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.