• دوشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99102921472
  • خبرنگار : 30054

با خشکشویی لباس عروس این لباس خاطره انگیز را برای همیشه داشته باشید

با خشکشویی لباس عروس این لباس خاطره انگیز را برای همیشه داشته باشید

همانطور که می دانید رنگ سفید لباس عروس بیشتر از هر رنگ دیگری آلوده می شود. به همین دلیل در حفظ و نگهداری آن باید دقت زیادی کرد به همین دلیل شستشوی لباس عروس یکی از دغدغه های همیشگی افراد است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام لاوسته ۲۴،  در بسیاری از مواقع به خاطر شرایط نامساعد اقتصادی امکان تهیه لباس عروس امکان پذیر نیست.

 مزون های لباس عروس در این زمینه دستی بر آتش دارند و با کرایه دادن لباس عروس، عروس خانم ها را از این دغدغه و نگرانی می رهانند. آنها بعد از هر بار استفاده، لباس عروس را به صورت اینترنتی به خشکشویی آنلاین می سپارند.

لباس عروس به خاطر حساسیت و ظرافتی که دارد، در شستشوی آن نیز باید دقت زیادی شود. این روزها خشکشویی های معتبری در سطح شهر به فعالیت می پردازند که کارشان همین است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را همراهی کنید.

ماشین لباسشویی یک زنگ خطر برای لباس عروس

شستن لباس عروس در خانه با دشواری های بسیاری همراه است. بسیاری از بانوان از جزئیات این امر اطلاعات کافی ندارند و فکر می کنند مثل هر لباس دیگری می توان برای شستن لباس عروس از ماشین های خانگی استفاده کرد.

بسیاری از افراد نیز هنگام شستشو با دست به لباس عروس چنگ می زنند که این امر نیز بسیار اشتباه است.

خشکشویی لباس عروس مهم ترین راه حل است اما بسیاری از افراد آن را سهل می گیرند.

جنس لباس عروس از حریر، تور و ساتن است. همچنین برای بالا بردن جذابیت و زیبایی کار منجوق دوزی، ملیله دوزی و سنگ دوزی می شود. شستن چنین کاری با این حجم از ظرافت بسیار کار دشواری است. وقتی لباس عروس را با این‌همه ملحقات در لباسشویی قرار می دهید، در حین گردش در ماشین آسیب زیادی به پارچه و اجزاء آن وارد می شود.

حتی ممکن است خسارات جبران ناپذیری در حین فرآیند شستشو به این لباس وارد شود؛ به عنوان مثال تزئینات لباس عروس در پروسه شستشو امکان دارد به ماشین لباسشویی گیر کند و موجب پارگی لباس شود. این امر از ارزش لباس عروس می کاهد به خصوص اگر جنس پارچه به کار برده شده ابریشم یا جنس بسیار گران قیمتی باشد. 

خشکشویی آنلاین؛ صرفه جویی در وقت و هزینه

بسیاری از افراد این گمان را می برند که رفت و آمد به خشکشویی ها و حمل لباس سنگینی مثل لباس عروس بسیار سخت و طزمان‌بر است. در این مواقع خشکشویی اینترنتی بهترین انتخاب است. با ثبت سفارش آنلاین لباس خود را درب منزل تحویل می دهید و در هر آدرسی که بخواهید آن را دریافت خواهید کرد.

 کافی است سری به گوگل بزنید و با انتخاب یک خشکشویی اینترنتی معتبر که در کار خود نیز صاحب نام است، از دل نگرانی ها خلاصی یابید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

مزایای خشکشویی آنلاین

ثبت سفارش در خشکشویی اینترنتی که به صورت آنلاین به فعالیت می پردازد، بسیار آسان است. آنلاین بودن خشکشویی ها یک امتیاز برای آنها محسوب می شود.

همچنین در این زمنیه قادر هستید در بخشی که به ثبت نظرات کاربران اختصاص یافته است، کامنت هایی که حاکی از رضایت مشتریان دیگر است، ببینید و با تصمیم راسخی به این امر اقدام کنید.

مزیت دیگری که خشکشویی آنلاین دربر دارد، صرفه جویی در وقت و هزینه شماست. اگر هزینه رفت و آمد را با هزینه خشکشویی لباس در نظر بگیرید، رقم چشمگیری خواهد شد و پیک رایگان خشکشویی ها در این زمینه بسیار کارآمد خواهد بود.

همچنین با خشکشویی های معتبری که به صورت اینترنتی به فعالیت می پردازند، دیگر نگران تحویل لباس نباشید چراکه لباس عروس را بیمه شده و مرتب درب منزل و در ساعت مقرر تحویل خواهید گرفت.

نکته دیگر اینکه خشکشویی های آنلاین به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. اما این امر در خشکشویی هایی که به صورت سنتی فعالیت می کنند، اتفاق نمی افتد. در این نوع از خشکشویی ها باید در ساعات کاری که معین شده به آن مرکز مراجعه کنید.

لباس عروس؛ خاطره انگیزترین البسه برای عروس خانم ها

شب عروسی به یاد ماندنی ترین اتفاق زندگی هر انسانی است. هر عروسی که این اتفاق خاص برایش رقم می خورد، دوست دارد این تجربه شیرین و دلچسب را با نگهداری از لباس عروسش برای همیشه ماندگار کند زیرا چنین رویدادی در زندگی هر شخص فقط یک بار اتفاق می افتد. برای نگهداری از این لباس خاطره انگیز چند نکته اهمیت دارد.

گاهی ممکن است در اوج هیجانات وارد شده به شخص و شادی درونی غذا یا نوشیدنی روی لباس مدنظر بریزد یا لکه هایی مانند رژ لب، لاک و غیره به آن بخورد. همچنین اتفاق می افتد که لباس عروس های دنباله دار گلی و خاکی می شوند؛ بنابراین پس از مراسم حتما باید لباس را به خشکشویی تحویل دهید و پس از آن هم هر چند وقت یک بار این کار را تکرار کنید که لباس زیبا و خاطره انگیز شما مثل روز اول بماند و از ذرات غبار و حشرات درون کمد ها در امان بماند.

سایت خشکشویی آنلاین لاوسته ۲۴ با کادری مجرب، خشکشویی کت و شلوار، خشکشویی پرده و پتو و انواع البسه مانند لباس عروس را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می دهد. سری به این سایت بزنید.

انتهای رپرتاژ آگهی