• پنجشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۵۰
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99101108157
  • خبرنگار : 30054

ضرورت انتخاب و خرید دوربین مداربسته داهوا

ضرورت انتخاب و خرید دوربین مداربسته داهوا

با توجه به تنوع محصولات نظارت تصویری و وجود برندهای مختلف، همواره انتخاب دوربین مداربسته، دستگاه ذخیره ساز و سایر تجهیزات آن ها، نیازمند اطلاعات کافی در خصوص قابلیت های این محصولات است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام فراگستر الکترونیک، همانطور که می دانیم برند داهوا، یکی از برندهای برتر دنیای نظارت تصویری است که به علت سبد گسترده ی محصولات و قابلیت های گوناگون به محبوبیت های چشمگیری رسیده است.

به علت همین تنوع محصولات، بسیاری از افراد دغدغه انتخاب و خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت داهوا با کیفیت بالا را دارند.

در این متن، راهنمای ضرورت خرید دوربین مداربسته داهوا  و قابلیت های آن را ارائه خواهیم کرد تا افراد با آگاهی از آن ها، بتوانند خرید آگاهانه ای را داشته باشند.

اهمیت خرید دوربین مداربسته داهوا

برند داهوا، با توجه به تنوع محصولاتی که دارد اکثرا به عنوان انتخاب اول در هنگام خرید محصولات نظارت تصویری می باشد.

محصولات داهوا، دارای قابلیت های کارآمدی هستند که اهمیت خرید دوربین مداربسته داهوا را پر رنگ تر می کنند. این قابلیت ها عبارتند از :

. ارائه ی خدمات پشتیبانی و گارانتی مناسب: همانطور که می دانیم، ارائه خدمات گارانتی از جمله فاکتورهایی که است که در انتخاب و خرید یک محصول تاثیر گذار است، محصولات برند داهوا توسط شرکت های گوناگونی در ایران به کاربران فروخته می شوند که الزاما همه ی آن ها، از گارانتی معتبری برخوردار نیستند، در این میان شرکت فراگستر الکترونیک، به عنوان نماینده معتبر داهوا، در ایران فعالیت می کند و سبد کامل و متنوعی از محصولات برند داهوا را همراه با گارانتی و ضمانت معتبر ارائه می کند و کاربران می توانند پس از خرید دوربین مداربسته و سایر محصولات آن با گارانتی فراگستر الکترونیک، از خدمات پشتیبانی فنی و گارانتی فراگستر بهره برند و بدون هیچ نگرانی، به قابلیت های مدنظر خود دست یابند.

برخی از افراد که در جست و جو محصولات با قیمت پایین هستند، به همین دلیل محصولات بدون گارانتی داهوا را تهیه می کنند که این امر، ممکن است خسارات جبران ناپذیر بسیاری را برای آن ها ایجاد کند چرا که در صورت هر گونه ایراد سخت افزاری، کاربران ناچار هستند که هزینه های زیادی را در خصوص تعمیر بپردازند و یا حتی از خدمات پشتیبانی فنی رایگان نیز بهره نخواهند برد.

شرکت داهوا، برای خرید محصولات با قیمت پایین تر و بودجه ی کمتر نیز، محصولات اقتصادی خود را ارائه کرده است و کاربران می توانند با خرید دوربین مداربسته ارزان داهوا همراه با گارانتی فراگستر الکترونیک، از محصولات با کیفیت همراه با خدمات پشتیبانی فنی و گارانتی خوبی بهره برند.

. ارائه ی محصولات اقتصادی و ارزان قیمت با کیفیت بالا: شرکت داهوا، با حذف قابلیت های غیر ضروری، محصولات اقتصادی تحت شبکه با عنوان “EZ-IP”و محصولات بستر آنالوگ یا همان HDCVI با عنوان “Cooper”  را ارائه کرده است که می توان به راحتی فرآیند خرید دوربین مداربسته ارزان داهوا را انجام داد.

. ارائه محصولات جدید متنوع چون WizMind و Wiz Senseبا قابلیت های کاربردی چون: AI coding، تشخیص و شناسایی چهره، پلاک خوانی و ثبت پلاک ها و ... .

. ارائه ی محصولات نظارت تصویری برای هر کاربرد و نیاز، این امکان را فراهم می آورد که تا بتوان برای هر پروژه و یا محیط مورد نظارت خود، از محصولات داهوا استفاده کرد و با خرید دوربین مداربسته داهوا متناسب با نیاز، بیشترین امنیت را فراهم آورد.

. امکان پشتیبانی و ارائه تصاویر دوربین های مداربسته تا ۱۲ مگاپیکسل ( این قابلیت در دستگاه های NVR حرفه ای داهوا وجود دارد، قبل از خرید دوربین مداربسته داهوا و دستگاه ذخیره ساز آن، می بایست به مشخصات فنی یا دیتا شیت آن توجه داشته باشید. )

. امکان پشتیبانی از قابلیت IVS ( هوشمند ) چون : عبور از خط و یا منطقه ممنوع، جای ماندن اشیا، گم شدن اشیا و ....، همچنین پشتیبانی از قابلیت تشخیص و شناسایی چهره، تشخیص حرکت بر مبنای PIR و ... .

. امکان پشتیبانی از قابلیت RAID هارد

. امکان ارائه تصاویر بر روی گوشی تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ از طریق روش های انتقال تصویر

. امکان ارائه تصاویر دید در شب تمام رنگی و یا سیاه و سفید در فواصل طولانی : همانطور که می دانیم، ارائه ی تصاویر و ذخیره آن ها به صورت بدون وقفه و ۲۴ ساعت، یکی از فاکتورهای خرید دوربین مداربسته داهوا، محسوب می شود چرا که اغلب نا امنی ها، جرم و جنایات در ساعت کم تردد و شب ها رخ می دهند.

اغلب دوربین های مداربسته موجود در بازار نظارت تصویری، از قابلیت دید در شب پشتیبانی می کنند، در حال حاضر، رقابت بر سر ارائه ی تصاویر مناسب در شب، در بین شرکت های قدرتمند نظارت تصویری وجود دارد که شرکت داهوا با ارائه دوربین های خود با قابلیت Smart IR به منظور تصاویر سیاه و سفید و قابلیت Starlight به منظور ارائه ی تصاویر تمام رنگی بدون نویز و هیچ کاستی در شب ها، توانسته است درصد رضایتمندی بالایی از کاربران خود را در خصوص ارائه ی تصاویر دید در شب، کسب کند.

کلام آخر در خصوص انتخاب و خرید دوربین مداربسته داهوا

در این متن، ضرورت خرید دوربین مداربسته داهوا را شرح دادیم و به برخی از قابلیت ها و خدمات دوربین مداربسته داهوا اشاره کردیم که این قابلیت ها می توانند بالاترین امنیت و کارآیی را برای کاربران فراهم آورند.

شرکت داهوا، با ارائه ی دوربین مداربسته ارزان خود با کیفیت مناسب، به عنوان انتخاب برتر در بین محصولات با قیمت بسیار مناسب، قرار گرفته است.

انتهای رپرتاژ آگهی