• شنبه / ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۲
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 99091511250
  • خبرنگار : 71576

برنامه بازی‌های دور رفت لیگ بسکتبال اعلام شد

برنامه بازی‌های دور رفت لیگ بسکتبال اعلام شد

کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون بسکتبال، برنامه بازی‌های دور رفت لیگ مترکز آقایان در تهران را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان ایران در سال جاری به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود که در همین راستا، کمیته مسابقات فدراسیون برنامه کلی بازی‌های دور رفت لیگ آقایان را اعلام کرد. دو هفته نخست این رقابت‌ها پیش از برگزاری اردوهای تیم ملی برای حضور در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا برگزار شد.

این مسابقات در دو گروه ۸ تیمی پیگیری می‌شود که به شرح زیر است:

گروه الف
۱- شهرداری گرگان
۲- نفت آبادان
۳- آویژه صنعت مشهد
۴- اکسون تهران
۵- رعد پدافند هوایی
۶- شورا و شهرداری قزوین
۷- خانه بسکتبال خوزستان
۸- مس رفسنجان

برنامه بازی‌های این گروه به شرح زیر است (هر ۴ بازی یک هفته):

پنج‌شنبه ۹/۲۰
مس رفسنجان - شورا و شهرداری قزوین (ساعت ۱۵:۰۰)
رعد پدافند هوایی - نفت آبادان (ساعت ۱۸:۰۰)

جمعه ۹/۲۱
مس رفسنجان - رعد پدافند هوایی (ساعت ۱۵:۰۰)‌
شورا و شهرداری قزوین - نفت آبادان (ساعت ۱۶:۰۰)

دوشنبه ۹/۲۴
شهرداری گرگان - اکسون تهران (ساعت:۱۵:۰۰)
خانه بسکتبال خوزستان - آویژه صنعت (ساعت ۱۸:۰۰)

سه‌شنبه ۹/۲۵
آویژه صنعت - شهرداری گرگان (ساعت ۱۵:۰۰)
اکسون تهران - خانه بسکتبال خوزستان (ساعت ۱۸:۰۰)

پنج‌شنبه ۱۰/۴
شهرداری گرگان - شورا و شهردرای قزوین (ساعت ۱۵:۰۰)
خانه بسکتبال خوزستان - رعد پدافند هوایی (ساعت ۱۸:۰۰)

جمعه ۱۰/۵
رعد پدافند هوایی - شهرداری گرگان (ساعت ۱۵:۰۰)
شورا و شهرداری قزوین - خانه بسکتبال خوزستان (ساعت ۱۸:۰۰)

دوشنبه ۱۰/۸
مس رفسنجان - اکسون تهران (ساعت ۱۵:۰۰)
نفت آبادان - آویژه صنعت (ساعت ۱۸:۰۰)

سه‌شنبه ۱۰/۹
آویژه صنعت - مس رفسنجان (ساعت ۱۵:۰۰)
اکسون تهران - نفت آبادان (ساعت ۱۸:۰۰)

پنج‌شنبه ۱۰/۱۸
شورا و شهرداری قزوین - اکسون تهران (ساعت ۱۵:۰۰)
مس رفسنجان - خانه بسکتبال خوزستان (ساعت ۱۸:۰۰)

جمعه ۱۰/۱۹
رعد پدافند هوایی - آویژه صنعت (ساعت ۱۵:۰۰)
شهرداری گرگان - نفت آبادان (ساعت ۱۸:۰۰)


گروه ب
۱- شیمیدر قم
۲- مهرام تهران
۳- شهرداری بندرعباس
۴- ذوب‌آهن اصفهان
۵- مس کرمان
۶- کوچین آمل (جوانان ۲۰۲۰)
۷- آینده سازان تهران
۸- نیروی زمینی ارتش

برنامه بازی‌های این گروه به شرح زیر است (هر ۴ بازی یک هفته):

پنج‌شنبه ۹/۲۷
نیروی زمینی - کوچین آمل (ساعت ۱۵:۰۰)
مس کرمان - مهرام تهران (ساعت ۱۸:۰۰)

جمعه ۹/۲۸
نیروی زمینی - مس کرمان (ساعت ۱۵:۰۰)
کوچین آمل - مهرام تهران (ساعت ۱۸:۰۰)

دوشنبه ۱۰/۱
شیمیدر قم - ذوب‌آهن اصفهان (ساعت ۱۵:۰۰)
آینده سازان تهران - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۸:۰۰)

سه‌شنبه ۱۰/۲
شیمیدر قم - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۵:۰۰)
ذوب‌آهن اصفهان - آینده سازان تهران (ساعت ۱۸:۰۰)

پنج‌شنبه ۱۰/۱۱
کوچین آمل - شیمیدر قم (ساعت ۱۵:۰۰)
آینده سازان تهران - مس کرمان (ساعت ۱۸:۰۰)

جمعه ۱۰/۱۲
مس کرمان - شیمیدر قم (ساعت ۱۵:۰۰)
کوچین آمل - آینده سازان تهران (ساعت ۱۸:۰۰)

دوشنبه ۱۰/۱۵
نیروی زمینی - ذوب‌آهن اصفهان (ساعت ۱۵:۰۰)
مهرام تهران - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۸:۰۰)

سه‌شنبه ۱۰/۱۶
شهرداری بندرعباس - نیروی زمینی (ساعت ۱۵:۰۰)
ذوب‌آهن اصفهان - مهرام تهران (ساعت ۱۸:۰۰)

دوشنبه ۱۰/۲۲
کوچین آمل - ذوب‌آهن اصفهان (ساعت ۱۵:۰۰)
آینده سازان تهران - نیروی زمینی (ساعت ۱۸:۰۰)

سه‌شنبه ۱۰/۲۳
مس کرمان - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۵:۰۰)
شیمیدر قم - مهرام تهران (ساعت ۱۸:۰۰)

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.