• شنبه / ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۷
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99091511110
  • منبع : فدراسیون وزنه برداری

رقابت ۷ تیم در لیگ برتر وزنه‌برداری

رقابت ۷ تیم در لیگ برتر وزنه‌برداری

اسامی تیم‌ها و وزنه‌برداران حاضر در لیگ برتر وزنه‌برداری مشخص شد.

به گزارش ایسنا، فهرست تیم‌ها و نفرات تیم‌های حاضر در لیگ وزنه‌برداری مشخص شد. هفت تیم عقاب نیروی هوایی، رعد پدافند، نیروی زمینی ارتش، شرکت ملی حفاری اهواز، مناطق نفت خیز جنوب خوزستان، فولاد خوزستان و گهر زمین سیرجان در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری شرکت می‌کنند. دور رفت مسابقات نیز ۱۹ تا ۲۲ آذر  در اهواز و به میزبانی فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

لیست اسامی باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات لیگ بزرگسالان باشگاه‌های کشور سال۹۹ به شرح زیر است:

 رعد پدافند:
۱- رامین ولی‌پور ۲- محمدعلی گرجی  ۳- علیرضا دهقان ۴- فرشاد باقری ۵- مهرداد قهرمانی  ۶- حمیدرضا امن‌زاده  ۷- عارف خاکی  ۸- مهدی رحمانی ۹- ابوالفضل خورده‌بین    ۱۰- محمدصادق ارجی سعدی ۱۱- مهرداد حاج باباعلی ۱۲- فردین نادری حور ۱۳- آرمان قربانی ۱۴- محمد محمدی ۱۵- وحید هاشمی ۱۶- مهران قاسم‌زاده

 عقاب نیروی هوایی:
۱- حسین نجفی لرستانی ۲- افشین ابراهیمی ۳- علیرضا جباری ۴- مصطفی برومند  ۵- حسین مختاری ۶- فرهاد اکبری ۷- سامان افروغ  ۸- شاهرخ عقیلی‌خواه ۹- محمدمهدی حیاتی    ۱۰- آرمین عباسی  ۱۱- سالار مرادی ۱۲- جواد حمزه سقا  ۱۳- سینا عبدالحسین‌زاده  ۱۴- حسین رضوی باباکلک  ۱۵- مهدی دویرانی ۱۶- حسین سعیدی ۱۷- سیدجلال قریشی  ۱۸- سیدداود موسوی جراحی  ۱۹- ابوالفضل خاکپور 

 شرکت ملی حفاری اهواز:
۱- رضا دهدار  ۲- رضا حسن‌پور ۳- صالح چراغی ۴- ابوالفضل جمعه‌پور ۵- حسن گل‌پرور ۶- آریا داودی ۷- مرتضی بیگلری ۸- روح ا... بیرانوند ۹- علی مزرعه ۱۰- رسول معتمدی ۱۱- عباس زندی ۱۲- امیر حقوقی  ۱۳- محمد اصغرنژاد  ۱۴- محسن بهرام‌زاده  ۱۵-مهدی خلجی  ۱۶- عباس فخرزارع  ۱۷- عرفان جعفری‌نژاد  ۱۸- علی میری

 گهر زمین سیرجان:
۱- محمد نیری فلاح  ۲- جابر بهروزی  ۳- محمد زارعی ۴- علیرضا سلیمانی  ۵- کیانوش رستمی ۶- پیمان دهقانی بانگودی  ۷- کیومرث مقدسی  ۸- آیت شریفی ۹- میرمصطفی جوادی ۱۰- کیا قدمی ۱۱- رضا ایرانمنش بحری ۱۲- علیرضا معینی سده  ۱۳- همایون تیموری ۱۴- علی شهسواری ۱۵- امیرمحمد عربی ۱۶- سیدصابر پورسیدیحیی  ۱۷- محمدحسین محمدی ۱۸- هادی شهسواری

فولاد خوزستان:
۱-رضا روحی    ۲-رحمان اورامه ۳ -حسین ابراهیمی ۴- میثم چغاز  ۵- حسین سلطانی  ۶-علی داودی  ۷- حافظ قشقایی ۸- علیرضا منصوری  ۹- افشین طاهری  ۱۰- یعقوب پشوتنی  ۱۱- علی هاشمی  ۱۲- سیدایوب موسوی  ۱۳- محمدهادی پورحسینی  ۱۴- محمد محمدی میان چقا

 مناطق نفت خیزجنوب خوزستان:
۱-فرید قنبری  ۲- نوید اصغرزاده  ۳- صدرا ذوالفقاری  ۴- امیرسالار عباسی  ۵- سینا درویش سرشت  ۶- آریا پایدار  ۷- ابوالفضل بویری کناری   ۸- سپهر مردانی ۹- نیما امین پوردریائی  ۱۰- محمدمهدی ستوده   ۱۱- امیرحسین حسین‌زاده  ۱۲- عرفان مرادی چکان  ۱۳- امیرحسین الهام  ۱۴- رامین الماسی ۱۵- سجاد نیری فلاح ۱۶- علیرضا سپهر    ۱۷- اشکان مهمدی ۱۸- علی زیدی  ۱۹- سیدمحمدجواد حضائی ۲۰- علیرضا اسفندیاری ۲۱- مرتضی حبیبی

 نیروی زمینی ارتش:
۱- سهیل سفید چقایی  ۲- مرتضی کریمی دارانی  ۳- مهدی دروگر دهبازی  ۴- محمدعلی حقیقی  ۵- علیرضا جلیلیان ۶- مهدی تیترنا  ۷- کوروش پیری  ۸- علیرضا کاردانیان ۹- فرید فتاحی ۱۰- علی سلامی  ۱۱- امین انگوتی ۱۲- نعیم شکری  ۱۳- اهورا بابایی  ۱۴- حسین رستمی هرسنی  ۱۵- مهدی پاپی ۱۶- امیر معتمدی  ۱۷- طاها طلوعی  ۱۸- رضا سودائی  ۱۹- سیدسپنتا حاکم‌زاده

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.