• سه‌شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۲۰:۱۱
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99071511766
  • خبرنگار : 71506

حسن یزدانی با توپ پر آمد/ برتری ابراهیمی و زارع مقابل برادران محبی

حسن یزدانی با توپ پر آمد/ برتری ابراهیمی و زارع مقابل برادران محبی

مسابقات دور رفت گروه ب بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) از صبح امروز سه شنبه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است و فرداشب به پایان می رسد.

به گزارش ایسنا، در مسابقات امروز (سه شنبه) ۶ دیدار تیمی برگزار شد که در جریان یکی از مبارزه ها حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک بعد از مدت ها دوری از میادین به روی تشک رفت و برابر علیرضا کریمی کشتی گیر نه چندان مطرح تیم هیات کشتی قائمشهر در تایم نخست به برتری ۱۳ بر صفر رسید.

محمدجواد ابراهیمی نیز ۷ بر صفر برابر ارشک محبی دیگر کشتی گیر هیات کشتی قائمشهر به برتری رسید.

محمد حسین محمدیان در یک کشتی پایاپای ۳ بر ۳ علی شعبانی را برد و امیرحسین زارع در سنگین وزن ۴ بر صفر یدالله محبی را شکست داد.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر ۸- چسب رازی ۲
پاس ساری ۱۰- اترک خراسان شمالی صفر
بازار بزرگ ایران ۱۰ – اترک خراسان شمالی صفر
پاس ساری  ۸ – چسب رازی ۲
بازار بزرگ ایران ۱۰- هیأت کشتی قائمشهر صفر
چسب رازی ۸- اترک خراسان شمالی ۲

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر ۸- چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۱۰- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده ۳- محمدرضا طهماسب پور ۴
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده ۵- افشین خوشبخت صفر
۷۰ کیلوگرم: سید مهرشاد اکبری ۷- امیرحسین متقی، برنده ۸
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۲- حسین ابوذری ۱
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۲- مهدی اسماعیل زاده ۱
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۲- مجتبی اصغری ۳
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۱۰، ضربه فنی- حمیدرضا بخشی صفر
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۲- امیررضا فتاحی ۲
۱۲۵ کیلوگرم: بدون حریف – سهیل یوسفی، برنده

پاس ساری ۱۰- اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- امیر علیزاده صفر
۶۱ کیلوگرم: عباس ابراهیم زاده، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده ۱۲- محمد پورنادری ۲
۷۰ کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده ۹- رضا براتی ۲
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۹- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۶- علی شکوری صفر
۸۶ کیلوگرم: آرش نیرآبادی، برنده ۱۲- مسعود ساعدی ۲
۹۲ کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده ۱۲- دانیال قاسمی ۱
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده ۱۰- سهیل قلی پور ۳


بازار بزرگ ایران ۱۰ – اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۸- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده ۱۰- امیر علیزاده صفر
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۱۲- علیرضا حیدری ۵
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۰- عرفان نیازی صفر
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- علی شاه پسندی ۱
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۱۱- علی شکوری صفر
۸۶ کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده ۱۰- مسعود ساعدی صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- دانیال قاسمی صفر
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۱۰- امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۱۱- سهیل قلی پور صفر


پاس ساری ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: حمید خلیلی، برنده ۷- علی قلی زادگان ۲
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرت قلی زاده، برند۹ه ۹- محمدرضا ابراهیمی ۴
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۱۰- سجاد گودرزی صفر
۷۰ کیلوگرم: محمد جعفری ۴- عرفان الهی، برنده ۱۴
۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی، برنده ۱۲- امیرحسین موسوی ۲
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۰- امیرحسین لرستانی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی ۴- مجتبی اصغری، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- حمیدرضا بخشی ۵
۹۷ کیلوگرم: حسین رمضانیان، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۴-  سالار حبیبی ۳


بازار بزرگ ایران ۱۰- هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده ۴- رضا علی جان زاده ۴
۶۱ کیلوگرم: مجید داستان، برنده ۷، ضربه فنی – دانیال حجتی ۲
۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، برنده ۷- مهران نصیری ۱
۷۰ کیلوگرمک امیرحسین حسینی، برنده ۷- سید مهرشاد اکبری ۴
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۴- نیما اشفاقی صفر
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۳- بهمن تیموری ۱
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۳- علیرضا کریمی صفر
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده ۷- ارشک محبی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده ۳- علی شعبانی ۳
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده ۴- یداله محبی صفر


چسب رازی ۸- اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: مهدی ویسی، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمدرضا طهماسب پور، برنده ۹- امیر علیزاده ۴
۶۵ کیلوگرم: افشین خوش بخت، برنده ۸- علیرضا حیدری ۴
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین متقی، برنده ۱۰- عرفان نیازی صفر
۷۴ کیلوگرم: حسین ابوذری، برنده ۱۲- علی شاه پسندی ۳
۷۹ کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده ۲- علی شکوری، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: حمیدرضا علی بخشی، برنده ۱۸- مسعود ساعدی ۱۱
۹۲ کیلوگرم: سجاد حبیبی، برنده ۴، ضربه فنی – دانیال قاسمی صفر
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۱۰- امیرحسین علیپور صفر
۱۲۵ کیلوگرم: سالار حبیبی صفر – سهیل قلی پور، برنده ۱۰

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.