• پنجشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99061309689
  • خبرنگار : 30054

آغاز چهارمین پویش «مداد نارنجی» توسط بنیاد دست‌های مهربان

آغاز چهارمین پویش «مداد نارنجی» توسط بنیاد دست‌های مهربان

بنیاد خیریه دست‌های مهربان چهارمین پویش «مداد نارنجی» را با هدف کمک به تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و با شعار «آینده را خوشرنگ کن» آغاز کرد.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام روابط عمومی بنیاد خیریه دست‌های مهربان، این بنیاد با برپایی سه دوره پویش مداد نارنجی در سال‌های ۹۶، ۹۷ و ۹۸ تاکنون بالغ‌بر ۳۰ هزار پک تحصیلی را به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرده است.

امسال هم چهارمین دور این پویش با هدف ساختن آینده‌ی دانش‌آموزان نیازمند، از اول شهریور آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه دارد.

در پویش امسال قرار است بنیاد دست‌های مهربان با کمک مردم نوع‌دوست ایران، ۱۰ هزار بسته‌ی تحصیلی شامل لوازم‌التحریر، کیف و کوله و کفش را تأمین کرده و آنها را در میان دانش‌آموزان مددجوی خود و دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع کند.

گفتنی است کمک‌های تحصیلی بنیاد دست‌های مهربان طی ۱۴ سال گذشته برقرار بوده اما از سال ۹۶ این روند در قالب پویش مداد نارنجی برگزار می‌شود تا بتوان از این طریق تعداد دانش‌آموزان نیازمند بیشتری را از لوازم‌التحریر و کمک‌های تحصیلی بی‌نیاز کرد.

شعبه‌های تهران، کرج، اصفهان، ساری، مراغه، تبریز، شیراز، قم، یزد، کرمانشاه، رشت و ارومیه در این پویش بزرگ همکاری دارند.

بسته‌های تحصیلی به دو گروه دانش‌آموزان مددجوی بنیاد و دانش‌آموزان مناطق محروم اهدا می‌شود.

سال‌های گذشته بسته‌های تحصیلی در مناطقی از این قبیل توزیع شد: نصیرآباد و قلعه‌نو (تهران)، حصار و اسلام‌آباد (البرز)، وینه‌بهاران، گورگاوان، دارشیرخان، شینه، سلاطین، باولین، دورآباد، پشت گله، کماسی و چشمه سفید (کرمانشاه)، معمولان و روستاهای افرینه، چم حیدر، چم جولاب و چم امام‌حسن (لرستان)، بید زرد و جمال‌آباد (شیراز)، مناطق محرومی از مازندران، گیلان، سیستان و بلوچستان، ارومیه، قم، البرز، اصفهان، تبریز و مراغه، یزد، گچساران، فریدن و چندین منطقه و روستای محروم دیگر در سراسر کشور.

انتهای رپرتاژ آگهی