• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052216478
  • خبرنگار : 30054

عکس، میراثی گرانبها از لحظاتی عزیز

عکس، میراثی گرانبها از لحظاتی عزیز

در زندگانی بی شک زمان هایی پیش می‌آید که دلتنگ خاطرات زیبای زندگی مان می‌شویم، برای مرور این لحظه‌های عزیز، دقیقه‌ها و ساعت‌ها چشم به صفحه مانیتور می‌دوزیم، بیش از آنکه آرامش نصیب لحظه‌هایمان شود، درد و خستگی چشم، گویی که طعم مرور خاطرات را گس می‌کند؛ اما میان نگاه کردن عکس بر صفحه کامپیوتر، موبایل، تبلت با دیدن عکسی که روی صفحه کاغذ است و در دست می‌گیریم، تفاوت از زمین است تا آسمان!

به گزارش ایسنا،بنابراعلام عکس اپ، این روزها که دیدن‌ها و بودن‌ها سخت‌تر شده است، همه تمایل دارند که چیزها را بیشتر حس کنند و لمس کنند، به همین دلیل است که لمس عکس چاپ شده و دیدن جزئیات آن روی کاغذ، لذت‌بخش‌تر از دیدن آن به صورت مجازی است. پس با چاپ عکس هایتان لذت دیدن عکس ‌های خاطره انگیزتان را چند برابر کنید.

یک آلبوم عکس، کتابی مصور است که داستانی زیبا از لحظاتی دلنشین را به تصویر کشیده است، لذت ورق زدن صفحات آلبوم و دوباره چشیدن طعم خوشبختی از ورای صفحات این داستان، احساسی است که هرگز با دیدن آن بر صفحه مانیتور، تجربه نمی‌شود.

آیا قبلاً پیش نیامده که عکس های سیاه و سفید قدیمی، که میراث خانواده بوده است در دست گرفته و از نگریستن به این میراث ناب که باشکوه‌ترین داستان‌های خانوادگی‌تان را به تصویر کشیده است غرق در غرور و لذت شده باشید؟ این بار هم شاید زمان آن است که ما هم خاطرات مصورمان را همچون داستانی بر صفحه کاغذ، برای نسل‌های آینده به یادگار بگذاریم تا آنان نیز همچون ما از دیدن این میراث خانوادگی گرانبها، لذت ببرند.

اگر با خواندن این متن، شما هم صفحاتی مصور از داستان زندگی را در ذهن دارید و یا فراتر از آن به میراثی باارزش از خانواده برای نسل‌های بعد می‌اندیشید، از ذهن تا لمس این ایده‌ها در دستانتان، راه بسیار کوتاه است، آسان‌تر از آنچه که فکر می‌کنید، چند کلیک ساده در سامانه چاپ عکس آنلاین (عکس اپ)، کتاب مصورتان را در چشم بر هم زدنی به شکل آلبوم دیجیتال در دستان شما می‌گذاریم. برای خلق آن لحظه زیبا در عکس اپ در کنارتان هستیم.

انتهای رپرتاژ آگهی