• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052216350
  • خبرنگار : 30054

ثبت برند اینترنتی، پیروزی بر رقبا در کسری از ثانیه!

ثبت برند اینترنتی، پیروزی بر رقبا در کسری از ثانیه!

جهت اقدام به تولید و موفقیت در عرصه کسب و کار به ثبت برند نیاز است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام ثبت فردا، اسم یا نمادی باید نشان دهنده شرکت و محصولات شما باشد. به‌طوری که آرم یا عنوان مختص به فعالیت شما باید در ابتدای کار مشخص شود. همچنین جهت ثبت علامت تجاری باید از قوانین مطلع باشید.

شرکت ها در طبقه بندی های مختلفی مشغول به فعالیت هستند. افراد به تناسب نیازها و خدماتی که در شرکت دارند؛ باید با برند مناسبی محصولات خود را از سایر شرکت های مشابه متمایز کنند.

این اقدام باعث افزایش شهرت و کسب درآمد می‌شود. از این نکته غافل نشوید که ثبت برند تجاری منجر به اعتبار تولید و افزایش سودآوری نیز خواهد شد.

آیا ثبت برند نیازمند صرف زمان است؟ آیا راهی میان بر و کوتاه جهت تسریع روند ثبت علامت تجاری وجود دارد؟ چگونه اینترنتی ثبت برند کنیم؟ در این متن توضیح می‌دهیم که ثبت برند اینترنتی راهی کم دردسر و فوری جهت دستیابی به هدف نهایی است. با ما همراه باشید که در ادامه مراحل ثبت برند به صورت اینترنتی را مرور کنیم.

ثبت برند اینترنتی راهی هوشمندانه

همه افراد در خرید به دنبال برند و نام معتبر هستند. تمامی فعالان اقتصادی ثبت برند را باید در دستور کار خود قرار دهند. اگر تصمیم گرفته‌اید که به ثبت نشان تجاری برای محصولات خود بپردازید؛ راهی هوشمندانه به شما پیشنهاد می‌دهیم.

در حال حاضر استفاده از خدمات آنلاین در صدر برنامه های ادارات قرارگرفته است؛ بنابراین ثبت برند به شیوه اینترنتی راهی هوشمندانه پیش روی شما است. راهی کم هزینه و سریع خواهد بود که سهولت در ثبت برند را به دنبال دارد. به پیروزی بر رقبا بیندیشید.

اما جهت ثبت برند اینترنتی کجا مراجعه کنیم؟ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ اولین قدم طراحی و انتخاب نشان و علامت مخصوص است که باید نشان دهنده ویژگی شرکت بوده و مفهومی از فعالیت و تولیدات را در بر داشته باشد.

با انتخاب این نشان نوعی سند مالکیت دائمی برای محصولات خود می‌سازید؛ بنابراین باید بین رقبای برندی خاص و منحصربه‌فرد داشته باشید. در بخش بعدی به آموزش صفر تا ۱۰۰ ثبت اینترنتی برند می‌پردازیم.

مراحل ثبت برند اینترنتی

اگر فرصت کافی در اختیار دارید که ثبت برند را به صورت اینترنتی انجام دهید؛ راهنمایی‌هایی که تا پایان می‌خوانید؛ شما را به نتیجه می‌رساند. این کار پیچیده و دشوار نیست؛ اما به صرف وقت، انرژی و کمی تخصص نیاز دارد که زودتر و بدون دغدغه به نتیجه برسید.

اگر می‌خواهید که بدون استرس و فوت وقت به هدف برسید؛ کار ثبت اینترنتی برند را به کارشناس ثبت فردا بسپارید. با صرف هزینه‌ای اندک بدون دردسر کلیه خدمات ثبت برند انجام می‌شود و در کسری از ثانیه گواهی آن را از ثبت فردا دریافت می‌کنید. در ادامه مراحل ثبت برند را به‌طور کامل شرح می‌دهیم:

استعلام ثبت برند اینترنتی

پس‌ازاینکه برندی مخصوص به فعالیت خود انتخاب کردید؛ باید از اداره مالکیت صنعتی استعلام بگیرید. به سامانه آنلاین ثبت برند مراجعه کنید و علائم انتخابی خود را به ثبت برسانید.

سامانه علامت تجاری انتخابی را در طبقات برندهای ثبت‌شده در سطح کشور بررسی می‌کند و در صورتی که تکراری نبوده و با اصول و قوانین جاری مغایرت نداشته باشد؛ آن را تایید می‌کند. در غیر این صورت طرح مرجوع می‌شود و مجدد باید آرمی جدید انتخاب کنید.

ادامه فرآیند ثبت برند اینترنتی

پس از دریافت تایید استعلام نوبت به تکمیل مدارک می‌رسد و تمامی مراحل زیر را با ورود به وب سایت به شیوه اینترنتی انجام می‌دهید:

۱. انتخاب نوع اظهارنامه؛

۲. ورود مشخصات و اطلاعات شخصی صاحب برند در سامانه؛

۳. بارگذاری مدارک در سایت؛

۴. دریافت تایید اطلاعات؛

۵. پرداخت هزینه ثبت برند؛

۶. دریافت شماره اظهارنامه؛

۷. دریافت تایید و امضای کارشناس؛

۸. پس از اعلام قطعی کارشناس مبلغ نهایی واریز شود؛

۹. پیگیری نتایج در سامانه ثبت اسناد و املاک؛

۱۰.  انتشار علامت تایید شده در روزنامه رسمی

مزایای ثبت برند اینترنتی در ثبت فردا

ثبت فردا موسسه حقوقی متخصص در انجام کلیه فرآیندهای حقوقی و مجری ثبت شرکت و ثبت برند است. از مزایای استفاده از خدمات ثبت برند اینترنتی توسط کارشناسان ثبت فردا باید به موارد زیر اشاره شود:

. استفاده از مشاوره های تخصصی رایگان؛

. بهره‌گیری از کارشناسان و وکلای خبره؛

. عدم مراجعه حضوری و برقراری ارتباط با تماس؛

. سرعت در ثبت برند به صورت اینترنتی؛

. پیگیری کلیه امور توسط تیم تخصصی؛

صرفه جویی در زمان و هزینه.

سخن آخر

در این متن با ثبت برند اینترنتی آشنا شدید و دانستید که قوانین ثبت شرکت و ثبت برند مراحل اداری پیچیده‌ای دارد؛ بنابراین جهت دریافت مجوزهای لازم و تکمیل مدارک به مشاوره و راهنمایی نیاز دارید. در قانون ریزه کاری های اداری وجود دارد که باید با کمک متخصص به نتیجه مطلوب برسید.

به همین دلیل ثبت برند اینترنتی راهی ساده جهت عبور از موانع و مشکلات تولید است؛ بنابراین به صورت جدی و سریع نسبت به ثبت برند اقدام کنید و با راهکاری قانونی از رقبا پیشی بگیرید. اگر به دنبال راهی سریع و بی دغدغه هستید؛ درنگ نکنید؛ زیرا ثبت فردا با کارشناسان متخصص شما را در این امور یاری خواهد کرد.

انتهای رپرتاژ آگهی