• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052216305
  • خبرنگار : 30054

تیگو ۵ مدیران خودرو، شاسی بلندی جادار و مطمئن برای خانواده های ایرانی

تیگو ۵ مدیران خودرو، شاسی بلندی جادار و مطمئن برای خانواده های ایرانی

خودروهای خانوادگی همیشه طرفداران خود را دارند.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام مدیران خودرو، بیشتر خریداران خودرو در بخشی از زندگی خود که تشکیل خانواده می‌دهند قطعا به دنبال خودروهای خانوادگی هستند، حال اگر این خودروها شاسی بلند باشند که دیگر بسیار ایده آل می‌شود که البته امروزه با میل روز افزون به استفاده از خودروهای شاسی بلند در همه جای دنیا و بالطبع در ایران مواجه هستیم.

یکی از این خودروهای قابل عرضه و اعتماد در بازار ایران، تیگو ۵ مدیران خودرو است که حال در حدود ۵ سال است که در بازار ایران حضور فعال و فروش موفقی را داشته است، امکانات مناسب ،ایمنی، رفاهی، بدنه مسحکم و جادار و قیمت مناسب در مقایسه با رقبا را می‌توان از جمله مزایای این خودروی موفق در بازار ایران نامید.

از سوی دیگر تیگو ۵ دارای ۵ سال یا ۱۵۰.۰۰۰ کیلومتر گارانتی در کنار ۲ سال یا ۶ نوبت سرویس رایگان می‌باشد که آنرا در میان خودروهای موجود کاملا برجسته می‌کند و شاید بتوان گفت بیشترین مقدار گارانتی در مقایسه با خودروهای وارداتی و تولیدی دانست، همچنین شبکه گسترده شرکت مدیران خودرو نیز در امنیت خاطر خریداران می‌تواند تاثیرگذار باشد.

تیگو ۵ خودرویی است که کاملا منطبق بر نیاز و خواسته های بازار ایران است. این کراس اوور ایرانی پسند تا کنون فروش بسیار بالایی را در بازار ایران تجربه کرده که رضایت بالای مشتریان را نیز به همراه داشته است.

وبسایت: www.cheryco.ir

انتهای رپرتاژ آگهی