• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99052216295
  • خبرنگار : 30054

آمیکو از کامیونت های ٥.٢ تنی کاربری خود رونمایی کرد

آمیکو از کامیونت های ٥.٢ تنی کاربری خود رونمایی کرد

شرکت آمیکو به عنوان یکی از خودروسازان بخش تجاری کشور که از سال ١٣٦٨ فعالیت می کند، از کامیونت های ٥.٢ تنی کاربری خود با حضور نمایندگان وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، سازمان حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان، نمایندگان مجلس، کمیته امداد امام خمینی(ره) و اصحاب رسانه رونمایی کرد.

به گزارش ایسنا، وحید محمدی رییس سازمان فروش آمیکو ضمن اشاره به فعالیت های آمیکو در حوزه خودروهای تجاری با برند ایرانی گفت: آمیکو تنها یک خودروساز نیست بلکه یک برند صنعتی ایرانی است که سعی دارد نیازهای داخلی کشور را تا جای ممکن با استفاده از توانمندی های داخلی و فعال سازی اشتغال پایدار پاسخ دهد. او ادامه داد: کامیونت های کاربری آمیکو که به تولید انبوه رسیده اند، در کاربری های مختلف خدماتی چون فروشگاه های سیار و یا خودروهای خدمت و امداد می توانند توسط افراد، اُرگان ها و سازمان ها مورد استفاده قرار بگیرند.

تفتی مدیرعامل شرکت آفاکو که به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان در حوزه کاربری سازی با شرکت آمیکو مشارکت دارد گفت: فروشگاه های سیار ایده ای بود که شرکت آمیکو در سال گذشته مطرح کرد و با توجه به تجربه مهندسی که در شرکت آفاکو وجود داشت نمونه های اولیه ساخته و مورد تایید شریک تجاری قرار گرفت.

انتهای رپرتاژ آگهی