• چهارشنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99022417794
  • خبرنگار : 30054

نرم‌افزار ربیع، نرم‌افزار جامع محصولات فرهنگی

نرم‌افزار ربیع، نرم‌افزار جامع محصولات فرهنگی

مدیرجوان پروژه نرم‌افزار فروشگاهی ربیع در نشستی خبری که برگزار شد، گفت: نرم‌افزار فروشگاهی ربیع شامل محصولات متنوع در پیرامون فرهنگ ایرانی-اسلامی می‌باشد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی ربیع، همتی‌ها مدیرجوان پروژه نرم‌افزار فروشگاهی ربیع با بیان اینکه تهیه اقلام فرهنگی از جمله نیازهای خانواده‌های ایرانی است؛ عنوان کرد: شناسایی جایگاه فرهنگ ایرانی-اسلامی در تبیین باورها و اندیشه‌های اصیل ایرانی-اسلامی برای جلوگیری از نفوذ تبلیغات مسموم غرب به وسیله محصولات فرهنگی خود ،از ضرورت‌هایی بود که سبب شد تا نرم‌افزار ربیع را تولید کنیم.

وی افزود: فروشگاه اینترنتی محصولات و مصنوعات فرهنگی و هنری ربیع به همت جمعی از متخصصان و فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرد. هدف از تشکیل این کارگروه، نشر فرهنگ اسلامی برگرفته از سیره متعالی ائمه اطهار علیهم السلام و ادغام هنرهای ناب ایرانی در زندگی اسلامی و پاسداشت جایگاه ارزشمند شهدا و ایثارگران تاریخ انقلاب اسلامی است و امروز با عنایت خداوند متعال، این مجموعه انقلابی یکی از برترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات و مصنوعات فرهنگی به طور ویژه در سطح کشور شناخته می شود؛ تهیه و تولید انواع البسه، منسوجات و نوشت افزار منقّش به نگاره‌های ارزشی و عرضه کتب فرهنگی و تولیدات عفاف و حجاب، تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های این مجموعه می باشد.

همتی‌ها ادامه داد: از شاخصه‌های مهم این نرم‌افزار می‌توان به سرعت، سهولت و لذت خرید اشاره کرد، در ربیع ۸۰۰۰ تنوع محصول وجود دارد البته محصولات دیگری نیز به مرور زمان به این فروشگاه آنلاین اضافه خواهد شد.

مدیر پروژه نرم‌افزار ربیع با بیان اینکه نرم‌افزار ربیع شامل پوشاک، زیورآلات زنانه و مردانه، محصولات فرهنگی، محصولات قرآنی کتاب، صنایع دستی ایرانی، وسایل هیئت و ... می باشد اضافه کرد: بررسی تخصصی تاریخچه و فواید و سایر مطالب مربوط به هر محصول از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار است. 

همتی‌ها همچنین در پایان صحبت خود گفت:  امید است در راه گسترش فرهنگ و سبک زندگی غنی اسلامی ـ ایرانی و رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگ، گام موثری برداریم.

دریافت از کافه بازار

https://cafebazaar.ir/app/ir.rabi.v۳

انتهای رپرتاژ آگهی