• دوشنبه / ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۱۸
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 1400032417615
  • خبرنگار : 50403

مسئول ستاد دانشگاهیان سید ابراهیم رئیسی:

رأی به رئیسی «نه» به اشرافی گری و وادادگی است

رأی به رئیسی «نه» به اشرافی گری و وادادگی است

ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی گفت: در واقع رای به رئیسی نه بزرگی به تنبلی، اشرافی گری، رخوت، تعلل، بی انگیزگی، وادادگی، دیپلماسی التماسی، اعتماد بیجا به دشمن، جولان آقازاده ها، جاسوس ها و دوتابعیتی ها است.

سید محمد حسینی امروز دوشنبه ۲۴ خرداد در گردهمایی اعضای ستاد دانشگاهیان آیت الله رئیسی در آذربایجان شرقی که در دانشگاه تبریز برگزار شد، اظهار کرد: اکنون نخبگان به این جمع بندی رسیده اند که باید انسانی وارد عرصه شود که سابقه اش بیانگر توانمندی او است و صرف گفتن حرفهای زیبا و ارائه برنامه کافی نیست.

وی ادامه داد: ما برای عرصه های مختلف مرد میدان می‌خواهیم و افرادی که حال و انگیزه کار کردن ندارند، باید به کنار بروند.

وی با تاکید بر اینکه افراد باید با داشتن روحیه‌ی امام خمینی(ره) و رهبرانقلاب وارد میدان شوند، افزود: چه می‌توان گفت به کسانی که حتی قانون اساسی و ولایت فقیه را نیز قبول ندارند اما اکنون مدعی هستند؛ چه می‌توان گفت به کسی که می‌گوید کاری نکنیم ۲۸ خرداد به ۲۸ مرداد تبدیل شود؛ این نظام چقدر مظلوم است و رهبر عزیزمان چقدر با عده ای با مهربانی رفتار می‌کنند لذا در انتخابات باید به کسانی رای دهیم که با افکار امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب سنخیت دارد.

حسینی خاطرنشان کرد: بعضی از رؤسای جمهور از همان ابتدا به صورت اشتباه بر سر کار قرار گرفتند همانطور که بنی صدر آمد و ماهم ساده لوحانه فکر کردیم که امام او را برای ریاست جمهوری معرفی کرده است اما بعد دیدیم که همین فرد با سمت فرماندهی کل قوا در خرمشهر به رزمندگان ما اسلحه نداد و معتقد بود باید مانند اشکانیان بجنگیم و زمین را به دشمن بدهیم، اما متاسفانه نمی‌دانست که باید برای بازپس گیری خاک های داده شده خون شهدا ریخته می‌شد.

وی ادامه داد: در سال ۹۲ در جمعی از وعاظ تهرانی حاضر بودم و در مورد آقای روحانی گفتم که من او را از قبل از انقلاب می‌شناسم و با سیاست های او در کمیسیون سیاست خارجی مجلس پنجم آشنایی دارم اما متاسفانه آقایان گفتند ما فقط به یک فرد روحانی رای می‌دهیم و در کنار این موضوع عدم وحدت بین سایر نامزدها که حتی به یکدیگر نیز انتقاد می‌کردند روحانی تنها با ۲۵۰ هزار رای بیشتر از ۵۰ درصد انتخاب شد و اگر در هر صندوق دو رای بیشتر داشتیم انتخابات سال ۹۲ به مرحله دوم کشیده می‌شد.

وی با بیان اینکه کشور در طول این هشت سال آسیب های زیادی دید، گفت: هنوز مهر برجام خشک نشده بود که آقایان از برجام های ۲ و ۳ صحبت کردند و امروز نیز از اف ای تی افی حرف می‌زنند که ۳۹ بند از ۴۱ بند آن تصویب و تنها دو بند که در مورد دادن اطلاعات سازمان های تروریستی(به زعم آنها) است، باقی مانده و آنها می‌گویند که سپاه پاسداران، سپاه قدس، حزب الله لبنان، انصارالله یمن، حشد الشعی عراق و... جزو سازمان های تروریستی بوده و باید تمامی اطلاعات این سازمان ها در اختیارشان قرار گیرد.

مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی خطاب به نامزدهای منتسب به دولت گفت: چرا همانند دولت راستگویان به مردم دروغ می‌گویید؟ آیا نمی‌بینید که کار این دولت به کجا رسیده است؟ چرا به مردم دروغ می‌گویید که ۲۰۰ کشور اف ای تی اف را امضا کرده اند؟ چرا می‌خواهید با تفکر ماکیاول(هدف وسیله را توجیه می‌کند) کشور را اداره کنید؟

وی تاکید کرد: آیت الله رئیسی نشان داد در برخورد با دانه درشت ها با هیچ کس حتی برادر رئیس جمهور تعارف ندارد و باید از روز اول افراد کاربلد و با انگیزه را بر سرکار بیاورد و در حالی که آقایان در مناظره ها اسامی جاسوسان را به زبان می آورند و گویا خود را حامی آنان می‌دانند.

حسینی با انتقاد از عملکرد دولت در مسائل مختلف افزود: دولت توانایی اداره صف های مرغ را ندارد و آقایان به جای اینکه پاسخگوی اقدامات خود در خصوص افزایش قیمت حامل های سوخت و اتفاقات سال ۹۸ باشند، از قوه قضائیه انتقاد می‌کنند.

وی ادامه داد: ما در دولت نهم قبل از افزایش قیمت حامل های سوخت در جلسات متعددی که با کارشناسان، متخصصان و حتی رانندگان برگزار کردیم، تمامی حالات مختلف را بررسی کرده و با یک جراحی دقیق کار را اجرا کردیم و هیچ تنشی هم به وجود نیامد اما آقایان می‌گویند ما صبح جمعه متوجه افزایش قیمت بنزین شدیم که این حرف توهین به شعور مردم است.

وی با بیان اینکه سطر سطر جملات آقایان در مناظره قابل نقد است، افزود: مردم همه دیدند که چه کسی در مناظره اخلاق و متانت به خرج داد و با سعه صدر رفتار کرد و همه‌ی مردم عملکرد آقای همتی در بانک مرکزی را دیده اند، لذا سابقه‌ی افراد گویای همه‌ی مسائل است.

مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی تاکید کرد: آقایان حتی حاضر به پاسخگویی در مناظره ها نشدند و ما معتقدیم آقای همتی پلتفرمی جدید اما ضعیف و کوچک از آقای روحانی است که هیچ اشکالی در کارنامه آقای رئیسی پیدا نمی‌کند و حتی برخلاف معیارهای شورای نگهبان که این افراد را به عنوان رجل سیاسی و مذهبی تایید کرده است، دروغ می‌گوید در حالیکه نباید یک رجل مذهبی دروغ بگوید.

وی در واکنش اظهارات برخی افراد در مورد تایید صلاحیت ها و همچنین صحبت های مهاجرانی در خصوص تکرار دوم خرداد نیز گفت: آقای تاج‌زاده که اصلا قانون اساسی را قبول ندارد و آقای آخوندی نیز با افتخار می‌گوید که لیبرال است اما در پاسخ به آقای مهاجرانی باید بگوییم شما که در سالل ۷۶ با شعار تغییر آمدید و خود را فرشته نجات مردم معرفی کردید، چرا در سال ۸۴ با نه مردم مواجه شدید؟ چرا در مجلس هفتم و شورای شهر دوم تهران با نه مردم مواجه شدید؟

حسینی تاکید کرد: آیت الله رئیسی اعلام کرد که در صورت استقرار دولت مقتدر می‌توان تعهدات را اجرا کرد درحالیکه آقای ظریف که فقط در مجامع سازمان های جهانی تخصص دارد از بدنه وزارت امورخارجه استفاده نکرد.

وی با تاکید براینکه صداقت نماد بارز آیت الله رئیسی است، افزود: حمایت ما تنها از یک فرد نیست بلکه از یک تفکر صادقانه است که حتی برخی از استانداران فعلی اذعان کردند که ما برخلاف آنچه که در سال ۹۶ آقای رئیسی را تخریب کردیم، بعدا متوجه شدیم که دارای شخصیت بسیار بزرگی است.

وی اظهار کرد: اگر یک فرد متعهد و وارسته مسئولیت دولت را برعهده بگیرد هرگز افراد مساله دار را برای اداره کارها منصوب نمی‌کند البته ما از فردای انتخابات عملکرد آقای رئیسی را رصد خواهیم کرد و در صورت وجود ایراد و مشکل ابتدا به صورت ناصحانه و اگر مثمر ثمر نشد به صورت رسانه ای اعلام خواهیم کرد و ما هیچ تعارفی با هیچ کس نخواهیم داشت.

مسئول ستاد دانشگاهیان رئیسی در پایان سخنان خود در رابطه با بحث کناره گیری سایر نامزد ها به نفع رئیسی نیز گفت: خوشبختانه جریان انقلاب در مناظره ها نشان داد که حرفی برای گفتن دارد و اکنون انتظار داریم که بعد از اثبات کفایت خود فداکاری و ایثار خود را نشان دهند و توجهی به عملیات روانی و تحقیر و تحریک رقیب در خصوص نامزد پوششی نکنند چرا که همه‌ی آن حرفها عملیات روانی است و دوستان ما باید نشان دهند که دغدغه اصلی انها انقلاب است و منطق نیز حکم می‌کند به نفع فردی که اقبال بیشتری بر او وجود دارد کنار رفته تا رئیس جمهور منتخب با رای بالا و پشتوانه‌ی قوی کار خود را شروع کند.

مسئول ستاد سید ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی گفت: ما بدون هیچگونه کم فروشی و با توجه به تحرکات جریان نفوذ و عملیات روانی کار خود را ادامه خواهیم داد.

سید یوسف شاکری ادامه داد: این انتخابات هم ساده و هم پیچیده است و برخلاف سایر کشورهای دنیا که انتقال قدرت به صورت طبیعی انجام می‌شود، در ایران این امر با ناجوانمردی صورت می‌پذیرد.

وی تاکید کرد: بحث ما نه دفاع از عملکرد ها بلکه فرار از عمل نکردن ها و فریب مردم است و عده ای به دلیل نداشتن هیچ عملکرد، ارزیابی دقیقی نیز از خود ندارد.

شاکری با بیان اینکه اذیت کردن مردم نجیب ایران جفای بزرگی است، افزود: نباید مردمی که بیش از ۲۰۰ هزار شهید در کشور و ۹ هزار شهید در استان تقدیم این نظام کرده اند مورد آزار قرار گیرند.

وی در پایان خطاب به اساتید دانشگاه حاضر در جلسه گفت: اکنون زمان آن رسیده است که به آینده فکر کنیم و همه شما اساتید و دانشگاهیان باید از جایگاه خود استفاده کنید که اگر اراده داشته باشید، در این چند روز باقیمانده نیز می‌شود کارهای بزرگی انجام داد.

انتهای پیام

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«ایسنا» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - ایسنا از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.