• دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۵
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 1400022719111
  • خبرنگار : 30054

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در سراسر کشور

یکی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در سراسر کشور

با گسترش روابط بین فردی مردم از طریق شبکه‌های ارتباط جمعی و دسترسی راحت‌تر به مقالات یا رفرنس‌های علمی، سفرهای خارجی و ... تعداد متقاضیان شرکت در کلاس‌های آموزشی آموزشگاه‌های زبان مربوطه به شدت رو به افزایش است.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام آموزشگاه سفیر گفتمان، از آن جا که زبان انگلیسی، زبانی بین‌المللی بوده و از دیرباز تاکنون زبان ارتباطی همه مجامع بین‌المللی محسوب می‌شده است، به عنوان زبان علم و ... نیز محسوب می‌شود و انتخاب اغلب افراد برای مراجعه به آموزشگاه زبان، شرکت در کلاس‌های آموزشی یادگیری این زبان، از قبیل کلاس مکالمه زبان انگلیسی، مجموعه مهارت‌ها وغیره است.

اما از آن‌جا که یادگیری زبان انگلیسی، امری حساس بوده و نیازمند تمرین، تکرار، برنامه جامع، بهره‌گیری از دانش اساتید به روز  است، شرکت در کلاس‌های یک آموزشگاه زبان معتبر ‌و باکیفیت در روند یادگیری به شدت حائز اهمیت است.

اما چگونه می‌توان از میان این تعداد آموزشگاه زبان، آموزشگاهی را به عنوان مکان منتخب و ارجح انتخاب نمود؟ در ادامه با بررسی برخی ویژگی‌ها و دارا بودن برخی امکانات، شرایط یک آموزشگاه خوب را تبیین و تشریح می‌کنیم. این ویژگی‌ها عبارتند از:

دارا بودن یک چارت و برنامه آموزشی منعطف

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای آموزشگاه زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری در نظر گرفت، وجود یک برنامه آموزشی مدون و مشخص به صورت منحصر به فرد به ازای هر زبان آموز یا استاد مربوطه است. این برنامه می‌بایست در درجه اول به طور کامل مختص خود فرد زبان آموز باشد، اما اگر بنای کلاس‌ها و توافق دو طرف بر شرکت عمومی و تعداد مشخصی زبان آموز است، آموزشگاه منتخب موظف است نزدیک‌ترین برنامه به شرایط همه دانش پژوهان را تدوین و تهیه کند. برنامه پی ریزی شده علاوه بر انعطاف پذیری نسبت به برنامه شرکت کنندگان در کلاس، می‌بایست با مشغله‌های مدرسین و اساتید نیز مطابقت داشته باشد.

بخش مدیریتی توانا و خلاق

بنای یک آموزشگاه زبان را مدیریت پایه گذاری می‌کند. هر چه مدیریت توانمندتر باشد، احتمال شکوفایی فرصت‌های آموزشی بالاتر خواهد رفت‌. در کنار شخص مدیر، کارکنان و اعضای هیئت مدیره نیز در مجموعه مدیریت جای می‌گیرند و خلاقیت و پویایی ایشان در ارائه راهکارهای رفع اشکال، تشویق به یادگیری منابع جدید و .... موجب کیفیت بالای تدریس اساتید و یادگیری زبان آموزان می‌شود.

برگزاری کلاس‌های تخصصی با توجه به نیاز شخص

زبان انگلیسی و به طور کلی همه‌ی زبان‌ها مجموعه‌ای از قوانین دستوری، لغات، اصطلاحات و .... هستند. اگر چه همه‌ی این بخش‌ها همچون تکه‌های پازل به هم متصل بوده و در کنار هم معنا و مفهوم پیدا می‌کنند اما در زمان‌هایی آموزشگاه زبان با توجه به شرایط یا درخواست زبان آموزان اقدام به برگزاری کلاس‌های خاصی همچون کلاس مکالمه زبان انگلیسی می‌کند. مثال فوق یکی از مهم‌ترین‌ و متداول‌ترین کلاس‌هایی است که به صورت تخصصی برگزار می‌شود. بدیهی است شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی تنها به یادگیری لغات و اصطلاحات خلاصه نمی‌شود و شخص آموزنده، به فراخور نیاز، گرامر یا قواعد دستوری را نیز به زبان آموزان آموزش می‌دهد. شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی اغلب توسط افرادی که قصد مهاجرت، مسافرت به کشورهای خارجی، بالا بردن دانش عمومی، ارتباط گیری با فردی خارجی و ... را دارند، انتخاب می‌شود.

فراهم آوردن فضای آموزشی مناسب

قرار گرفتن در فضای مناسب، می‌تواند شوق یادگیری را در زبان آموز زنده کند. اندازه و فضای کلاس‌ها، امکان برگزاری کلاس‌ها در ساعات مناسب، وجود امکانات لازم جهت یادگیری و ... جز ویژگی‌های لازم برای یک فضای آموزشی مناسب هستند. شاید از بین گزینه‌های مذکور بتوان امکانات و تجهیزات لازم را مهم‌ترین فاکتور فراهم آوردن امکانات آموزشی دانست. در دنیای مدرن امروز، تنها یک تخته و ضبط صوت ساده پاسخگوی نیاز آموزشی زبان آموزان نخواهند بود. از این رو مدیریت آموزشگاه زبان خود را موظف می‌بیند تا با بهره‌گیری از به روزترین تکنولوژی‌ها همچون ویدیو پروژکتور، رایانه‌های مختص هر شخص، سیستم انتقال صدای پیشرفته و .... کیفیت فضای آموزشی را به بهترین حالت ممکن برساند.

امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که یک آموزشگاه زبان برای محبوب شدن به آن نیازمند است، امکان برگزاری کلاس‌های آنلاین است.

از مزیت‌هایی کلاس آنلاین می‌توان به:

· انعطاف پذیری و مطابقت برنامه کلاس‌ها با شرایط زبان آموزان

· کاهش هزینه‌های رفت و آمد

· کاهش شهریه پرداختی کلاس‌ها

· صرفه‌جویی در وقت و زمان

سیستم ارزیابی منظم

زبان انگلیسی یکی از فرارترین دانش‌های موجود در دنیای علم است. برای تثبیت لغات، اصطلاحات و قواعد زبانی این دانش لازم است هنرجویان طی یک برنامه منظم، دانش خود را در معرض قضاوت و ارزیابی توسط افرادی که در سطح بالاتری از دانش زبانی قرار دهند. علاوه بر تثبیت خوانده‌های قبلی، با سیستم ارزیابی و تمرین و تکرار هنگامی که آزمون برگزار می‌شود، اگر زبان آموزی مبحثی را به اشتباه متوجه شده باشد، با بررسی پاسخ‌هایش توسط استاد مربوطه و دریافت توضیحات مجدد، قادر به رفع آن اشکالات خواهد بود.

آموزشگاه تخصصی زبان انگلیسی سفیر اولین آموزشگاه زبان انگلیسی در اجرای روش نوین هایبرید است که به صورت تلفیق کلاس حضوری و آموزش مجازی که در مسیر آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان‌ها، با بیش از ۹۷ شعبه فعال در سراسر کشور ایران، آماده ارائه آموزش در زمینه‌های مختلف در زمینه کار تخصصی خود از جمله مکالمه زبان انگلیسی با جدیدترین و پویاترین روش‌ها در محیطی مدرن و مناسب‌ترین امکانات برای برگزاری کلاس زبان انگلیسی و کیفیت بالای کلاس‌های مجازی و آنلاین، ارائه مدرک معتبر، باکادری مجرب و فرهیخته و همچنین ارائه برنامه‌ای راهبردی و مستمر با توجه به شرایط هر دانشجو آماده خدمات رسانی به شما متقاضیانِ یادگیری هدفمند زبان انگلیسی است.

انتهای رپرتاژ آگهی