برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • ویدئو / روزهای سخت زندگی در سی‌سخت

  ویدئو / روزهای سخت زندگی در سی‌سخت

  زلزله سی‌سخت هرچند تلفات جانی نداشت اما با تخریب خانه‌های شهری و روستایی، مردم را به آوارگی کشاند. حالا در روزهایی که تمام مردم از کرونا در هراسند، مردم زلزله‌زده سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد نگران ادامه سرما، بارش برف و باران و نبود سرپناه هستند.

 • ویدئو / آستارا در یک روز برفی

  ویدئو / آستارا در یک روز برفی

  با ورود یک توده هوای سرد و بارشی به کشور، بارش برف شهرهای غربی استان گیلان ااز جمله آستارا را در بر گرفت. در شهرهای آستارا و لوندویل بین ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر برف روی زمین نشسته است. روستاهای عنبران، باغچه سرا، قلعه، بی بی یانلو، کشفی، خلیله سرا و سایر روستاهای کوهپایه‌ای بارش ۳۰ تا ۵۰ سانتی‌متر ثبت کرده‌اند.

 • ویدئو / «با وضعیت فعلی، سفرهای نوروزی منتفی است»

  گفت‌وگو با سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا؛

  ویدئو / «با وضعیت فعلی، سفرهای نوروزی منتفی است»

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به آمارهای مربوط به شیوع کرونا در ایران بویژه گونه انگلیسی آن، سناریوهای مختلف مقابله با موج چهارم کرونا را تشریح کرده و هشدار می‌دهد که «با وضعیت فعلی میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سفرهای نوروزی منتفی خواهد بود». گزیده صحبت‌های علیرضا رئیسی با ایسنا را در این ویدئو خواهید شنید.

 • ویدئو / افتتاح ویدئوکنفرانسی آزادراه غدیر توسط رئیس‌جمهور

  ویدئو / افتتاح ویدئوکنفرانسی آزادراه غدیر توسط رئیس‌جمهور

  مراسم بهره‌برداری از آزادراه غدیر صبح پنجشنبه (۷ اسفند) با حضور رئیس‌جمهور به صورت ویدئوکنفرانسی، برگزار و این آزادراه با دستور حسن روحانی افتتاح شد. آزادراه غدیر در چهار قطعه به طول ۱۵۸ کیلومتر با عبور از سه استان، آبیک قزوین را پس از عبور از استان البرز به ورامین در جنوب تهران متصل می‌کند. روحانی در سخنرانی خود در این مراسم، گفت: افتتاح این آزادراه که در سال ۹۴ برای اجرای آن تصمیم‌گیری شد، بسیار مهم است. این آزادراه مسیر مهمی برای ترانزیت است که مسیر شرق - غرب و غرب - جنوب را تأمین می‌کند و بخشی از جادۀ ابرایشم است.

 • ویدئو / آزمایشگاه‌های سیار تست سریع کرونا در اهواز

  ویدئو / آزمایشگاه‌های سیار تست سریع کرونا در اهواز

  به دنبال شیوع گسترده کرونا در اهواز، آزمایشگاه‌های سیار تست سریع کرونا در دو نقطه از شهر مستقر شدند. بیمارانی که از پزشک متخصص و عمومی معرفی‌نامه داشته باشند می‌تواند به این مراکز در مناطق سلمان فارسی و کیانپارس مراجعه کنند.

 • ویدئو / از تریبون‌های خود، با اعصاب مردم بازی نکنیم

  روحانی در جلسه هیأت دولت مطرح کرد:

  ویدئو / از تریبون‌های خود، با اعصاب مردم بازی نکنیم

  جلسه هیأت دولت صبح چهارشنبه (۶ اسفند) به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد. حسن روحانی در بخشی از صحبت‌های خود به برخی مخالفت‌ها و کارشکنی‌ها اشاره کرد و با یادآوری اهمیت اصل استقلال قوا، گفت: سه قوه باید با یکدیگر منسجم و همراه باشند و باید دست‌گیری کنیم نه اینکه مچ‌گیری کنیم. وحدت و انسجام بزرگترین وظیفه ماست. نگذاریم ذهن مردم به هم بریزد. مگر حق داریم با تریبونی که در اختیار داریم با اعصاب مردم بازی کنیم؟

 • ویدئو / برخورد با واحدهای متخلف کرونایی در اهواز

  ویدئو / برخورد با واحدهای متخلف کرونایی در اهواز

  شیوع کرونا در خوزستان با روندی سریع‌تر از کل کشور در حال اوج‌گیری است و هم‌اکنون دست‌کم ۱۱ شهر این استان در وضعیت قرمز قرار دارد. همین مساله موجب تشدید برخوردهای قانونی با واحدهای مختلف کرونایی شده است؛ از جمله واحدهایی که مجاز به فعالیت شبانه نیستند اما بعد از عدم توجه به تذکر مراجع قانونی، به فعالیت خود ادامه داده‌اند. شب گذشته (۲ اسفند) نیز به تعدادی از این واحدها تذکر داده شد و تعدادی دیگر نیز پلمب شدند.

 • ویدئو / جزئیات اجرای طرح سلامت نوروزی

  ویدئو / جزئیات اجرای طرح سلامت نوروزی

  سخنگوی سازمان اورژانس کشور از آغاز طرح "سلامت نوروزی" سال ١٤٠٠ از ٢٥ اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: با ۳۰۰۰ پایگاه اورژانس، ۵۵۰۰ دستگاه آمبولانس، ۶۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۴٧ فروند بالگرد اورژانس و پنج شناور دریایی تلاش می کنیم که طرح "سلامت نوروزی" را آغاز کنیم. او می‌گوید مردم در صورت بروز مشکل، می‌توانند با شماره ۱۹۰ تماس بگیرند.

 • ویدئو / روحانی: ادعای اعلام دیرهنگام ورود کرونا به ایران، دروغ است

  ویدئو / روحانی: ادعای اعلام دیرهنگام ورود کرونا به ایران، دروغ است

  جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا صبح شنبه (۲ اسفند) به ریاست حسن روحانی برگزار شد. رئیس‌جمهور در بخشی از صحبت‌های خود در این جلسه، به سالگرد اعلام رسمی ورودکرونا به ایران اشاره کرد و گفت: آمار کرونا در ایران همیشه بسیار دقیق و به موقع به اطلاع مردم رسانده شده است. ضدانقلاب شبهه‌افکنی کرد که این دولت به خاطر انتخابات‌ به مردم گزارش نداد و با تأخیر گفت که این ویروس وارد کشور شده است؛ این یک دروغ محض است؛ ما از همان روزی که متوجه شدیم این موضوع را به مردم اعلام کردیم.

 • ویدئو / «دولت‌ها انتظار فرش قرمز نداشته باشند»

  گفت‌وگوی ایسنا با سردار حسین دهقان؛

  ویدئو / «دولت‌ها انتظار فرش قرمز نداشته باشند»

  سردار حسین دهقان، مشاور رهبری در حوزه صنایع دفاعی، با بیان اینکه "دولت‌ها تنها نهاد تصمیم‌گیر در کشور نیستند"، می‌گوید: دولت‌ها نباید انتظار داشته باشند از فرش قرمز رد شوند، بالای تخت بنشینند و همه مطیع و پیرو آنها باشند. در چنین حالتی دیگر نیازی به دولت نیست؛ چراکه چنین دولتی به جای حل مشکلات کشور، به دنبال «آقایی بر مردم» است.

 • ویدئو / «درباره شفافیت آراء نباید از ترس افراط به تفریط بیفتیم»

  گفت‌وگو با الیاس نادران، نماینده اصولگرای مجلس

  ویدئو / «درباره شفافیت آراء نباید از ترس افراط به تفریط بیفتیم»

  الیاس نادران - نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ در مجلس یازدهم - می‌گوید در مورد شفافیت رأی باید منصفانه، متوازن و متعادل برخورد کرد. نباید از ترس افراط، به تفریط بیفتیم و از آن طرف بام به پایین پرت شویم. ما این نگرانی را داریم که افشا نشدن آرای نمایندگان باعث شود رأی واقعی خود را ندهند یا تحت تأثیر جریان خاصی قرار گیرند یا بدهکار مدیر اجرایی شوند ولی علنی کردن رای هم عوارض خود را دارد. عیب دیگر طرح این بود که بیش از حد بزرگ شده بود. او در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتصاب مهرداد بذرپاش به ریاست دیوان محاسبات، طرح شفافیت در مجلس و بودجه ۱۴۰۰ صحبت کرده است.

 • ویدئو / آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد؛ ۴۷ مصدوم، بدون فوتی

  ویدئو / آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد؛ ۴۷ مصدوم، بدون فوتی

  شب گذشته ساعت ۲۲:۰۵ دقیقه زمین لرزه‌ای ۵.۶ ریشتری مرز بین دو استان اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند. پس از وقوع زمین لرزه شش استان به حالت آماده باش در آمدند. این زمین‌لرزه تاکنون فوتی نداشته و تعداد مصدومان منطقه سی‌سخت نیز تا ساعت ۱۴.۳۰ دقیقه ۴۷ نفر اعلام شده است.

 • ویدئو / افتتاح ویدئو کنفرانسی طرح‌های ملی وزارت صمت توسط رئیس جمهوری

  ویدئو / افتتاح ویدئو کنفرانسی طرح‌های ملی وزارت صمت توسط رئیس جمهوری

  صبح امروز چهار طرح ملی وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان‌های هرمزگان، کرمان و مازندران با فرمان حسن روحانی به صورت ویدئو کنفرانسی به بهره برداری رسید. این طرح‌ها در مجموع برای ۱۳۶۰ نفر در این چهار استان اشتغال ایجاد کرده است.

 • ویدئو / مقام معظم رهبری: انتخابات، فرصت است و نباید آن را از دست داد

  ویدئو / مقام معظم رهبری: انتخابات، فرصت است و نباید آن را از دست داد

  مقام معظم رهبری صبح چهارشنبه (۲۹ بهمن) در سالروز قیام مردم تبریز در سال ۱۳۵۶ و در ارتباط تصویری با جمعی از مردم آذربایجان شرقی با اشاره به انتخابات سال آینده: انتخابات در کشور ما یک فرصت بسیار بزرگ است که نباید آن را از دست داد. مخالفان جمهوری اسلامی نمی‌خواهند ملت از این امکان استفاده کند و دشمنان همواره نزدیک به انتخابات از دخالت و مهندسی می‌گویند تا مردم را دلسرد کنند. ایشان درباره برجام نیز تاکید کردند: ما حرف و وعده خوب زیاد شنیده‌ایم که ضد آن عمل شده است. این دفعه فقط «عمل» ملاک است. این‌بار با وعده، جمهوری اسلامی قانع نخواهد بود.

 • ویدئو / رئیس‌جمهور: بازرسان آژانس را بیرون نمی‌کنیم

  ویدئو / رئیس‌جمهور: بازرسان آژانس را بیرون نمی‌کنیم

  رئیس‌جمهور در جلسه هیأت دولت که صبح چهارشنبه (۲۹ بهمن) برگزار شد، با اشاره به مساله هسته‌ای ایران در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، گفت: «در آمریکا هشت بار به من پیام دادند که ترامپ می‌خواهد با شما ملاقات کند و ما رد کردیم.» حسن روحانی همچنین اظهار کرد: دولت قانون مصوب مجلس را در چارچوب آیین‌نامه‌ای که تصویب کرده بود، اجرا کرده است. یکی از بندهای این قانون می‌گوید از ۵ اسفند از پروتکل الحاقی خارج شویم و نظارت بر اساس پادمان خواهد بود. این قانون که اجرا شود، مشکلی به وجود نمی‌آورد؛ نه‌تنها بازرسان آژانس را بیرون نمی‌کنیم بلکه مدیرکل آژانس هم گفته است می‌خواهد به تهران بیاید.

 • ویدئو / جزئیات حذف تدریجی دفترچه‌های درمانی

  ویدئو / جزئیات حذف تدریجی دفترچه‌های درمانی

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: از روز اول اسفند، صدور دفترچه جدید بیمه متوقف می‌شود، اما این اقدام به معنای حذف کامل دفترچه‌های بیمه نیست و فعلا الزامی برای نسخه‌نویسی الکترونیک ایجاد نمی‌کند. مصطفی سالاری پیش از ظهر سه‌شنبه (۲۸ بهمن) در نشست خبری مربوط به حذف دفترچه‌های بیمه درمان کاغذی، درباره روند این اقدام در مطب‌ها، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز پاراکلینیکی توضیح داد.

 • ویدئو / چند درصد از اهداف انقلاب اسلامی محقق شد؟

  مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با ایسنا مطرح کرد:

  ویدئو / چند درصد از اهداف انقلاب اسلامی محقق شد؟

  دبیرکل حزب مردم‌سالاری معتقد است که در بیش از چهار دهه گذشته، حدود ۷۰ درصد از آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی ایران محقق شده است. با این حال او می‌گوید که برخی اهداف مهم دستخوش تغییراتی شده است و تفاسیر امروزیِ عده‌ای، با آرمان‌ها و فرامین امام (ره) تضادهایی دارد. در این ویدئو، گزیده‌ای از گفت‌وگوی ایسنا مصطفی کواکبیان را خواهید دید.

 • ویدئو / «نظام حقوقی، کلاف سردرگم و نظام اداری، توأم با فساد است»

  گفت‌وگوی ایسنا با مرتضی نبوی؛

  ویدئو / «نظام حقوقی، کلاف سردرگم و نظام اداری، توأم با فساد است»

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است «نظام حقوقی، اداری و بودجه نفتی، موجب ناکارآمدی دولت‌ها در ایران شده است». مرتضی نبوی می‌گوید «نظام حقوقی یک کلاف سردرگم و نظام اداری پوسیده و توأم با فساد است و دولت‌ها با اتکا به بودجه نفتی، وضعیت اقتصادی را بدتر کرده‌اند.» در این ویدئو، گزیده گفت‌وگوی ایسنا با این فعال سیاسی اصولگرا را خواهید دید.

 • ویدئو / تجمع بازنشستگان مقابل سازمان برنامه؛ همسان‌سازی در انتظار تصویب مجلس

  ویدئو / تجمع بازنشستگان مقابل سازمان برنامه؛ همسان‌سازی در انتظار تصویب مجلس

  ظهر یکشنبه (۲۶ بهمن) جمعی از بازنشستگان تأمین اجتماعی با تجمع مقابل سازمان برنامه و بودجه، خواستار اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین شدند. اعتراض تجمع‌کنندگان به تبعیض اجرای قانون متناسب‌سازی برای بازنشستگان تأمین اجتماعی و لشکری و کشوری است. نمایندگانی از آنها به سازمان برنامه دعوت شدند و در نشستی با عوض‌پور رئیس امور سلامت و رفاه اجتماعی، دغدغه‌ها و مشکلاتشان را مطرح کردند. در این جلسه به آنها گفته شد که پس از تصویب لایحه دوفوریتیِ ارسال‌شده به مجلس، متناسب‌سازی به صورت صد درصدی اجرا می‌شود.

 • ویدئو / انفجار در گمرک مرزی اسلام قلعه افغانستان

  ویدئو / انفجار در گمرک مرزی اسلام قلعه افغانستان

  ظهر شنبه (۲۵ بهمن) چند تانکر حامل مواد نفتی و گازی در نقطه صفر مرزی در گمرک اسلام قلعه افغانستان منفجر شد. سخنگوی گمرک از هلال احمر و سایر نهادهای امدادی و امنیتی برای مهار آتش و انجام اقدامات ضروری و ارسال بالگرد، کمک درخواست کرده است. در حال حاضر اداره کل گمرک دوغارون خراسان رضوی برای بازگشت کامیون‌ها و دور شدن از خطرات احتمالی برای محموله‌ها مسیرهای ورودی را باز گذاشته است. هنوز از تلفات این حادثه خبری در دست نیست.

 • ویدئو / تکریم از خادمان قرآن کریم با حضور رئیس‌جمهور

  ویدئو / تکریم از خادمان قرآن کریم با حضور رئیس‌جمهور

  آئین تکریم از خادمان قرآن کریم، پیش از ظهر شنبه (۲۵ بهمن) با حضور رئیس‌جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و طی آن از برگزیدگان دوره‌های بیست و چهارم و بیست و پنجم تکریم از خادمان قرآن کریم، تقدیر شد. حسن روحانی در این مراسم، با بیان اینکه "فهم و تفسیر و بیان قرآن برای نسل جوان موجب هدایت خواهد بود"، اظهار کرد: یک تفسیر روان از قرآن می‌تواند بهتر و بیشتر نسل جوان را به سمت قرآن جذب و تشویق کند.

 • ویدئو / روحانی هشدار داد: زنگ خطر موج چهارم کرونا به صدا درآمده است

  ویدئو / روحانی هشدار داد: زنگ خطر موج چهارم کرونا به صدا درآمده است

  جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، صبح شنبه (۲۵ بهمن) به ریاست حسن روحانی برگزار شد. رئیس‌جمهور با هشدار نسبت به آغاز موج چهارم کرونا و دیده شدن نشانه‌های شروع آن، گفت: در هفته گذشته هیچ شهر قرمزی در کشور نبود، ولی امروز در خوزستان چند شهر قرمز شدند و شهرهایی هم در کشور از رنگ زرد به نارنجی تغییر یافتند و همه این‌ها یعنی زنگ خطر آغاز موج چهارم کرونا.

 • ویدئو / «هزینه خلاف کردن در ایران پایین است»

  گفت‌وگو با رئیس جهاد دانشگاهی؛

  ویدئو / «هزینه خلاف کردن در ایران پایین است»

  رئیس جهاد دانشگاهی معتقد است که برای حکمرانی خوب، باید دولت، مجلس و قوه قضائیه کارآمد داشته باشیم. حمیدرضا طیبی می‌گوید: «یک قوه قضاییه کارآمد و سالم مهمترین رکنی است که می‌تواند با فساد برخورد کند و این مشکل را حل کند. دولت باید دقت کند که مدیر سالم و دست‌پاک انتخاب کند که ذی‌نفع قانون‌گذاری‌هایش نباشد و به هیچ وجه تضاد منافع وجود نداشته باشد و همچنین باید قوه قضاییه سالم و کارآمدی وجود داشته باشد که با نگاه کاملا غیرسیاسی و براساس مصالح ملی با خلافکار برخورد کند. من معتقدم هزینه خلاف در جمهوری اسلامی بسیار کم است.» گزیده گفت‌وگوی ایسنا با رئیس جهاددانشگاهی را در این ویدئو خواهید دید.

 • ویدئو / مراسم ۲۲ بهمن در استان‌ها

  ویدئو / مراسم ۲۲ بهمن در استان‌ها

  مراسم بزرگداشت ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از صبح چهارشنبه همزمان با تهران، در شهرهای مختلف سراسر کشور نیز برگزار شد. مراسم امسال به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا، بدون برپایی راهپیماییِ مشابه هر سال و تنها به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد. در این ویدئو گوشه‌هایی از این مراسم در استان‌ها خوزستان، قم، آذربایجان غربی، سمنان، اصفهان، مرکزی و یزد را مشاهده می‌کنید.

 • ویدئو / سخنرانی رئیس‌جمهور در مراسم ۲۲ بهمن

  ویدئو / سخنرانی رئیس‌جمهور در مراسم ۲۲ بهمن

  مراسم ۲۲ بهمن در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد، مطابق معمول با سخنرانی رئیس‌جمهور همراه بود؛ اما این‌بار این سخنرانی بدون حضور مردم در مقابل جایگاه سخنرانی در میدان آزادی بود و به صورت زنده از شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی پخش شد. حسن روحانی در بخشی از سخنان خود با اشاره به فشارهای اقتصادی چند سال اخیر از سوی آمریکا، گفت: امسال را در حالی جشن می‌گیریم که ملت در سال ۹۹ در یک جنگ اقتصادی بعد از سه سال در حال پیروزی است.

 • ویدئو / مراسم ۲۲ بهمن ۹۹ در تهران

  ویدئو / مراسم ۲۲ بهمن ۹۹ در تهران

  مراسم بزرگداشت ۲۲ بهمن و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از صبح چهارشنبه در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار شد. مراسم امسال به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا، بدون برپایی راهپیماییِ مشابه هر سال و تنها به صورت خودرویی و موتوری برگزار شده است. با این حال، در برخی نقاط، حضور افرادی که با پای پیاده به کاروان‌های خودروی و موتوری پیوسته‌اند به چشم می‌خورد. در ویدئو گوشه‌هایی از این مراسم در تهران را مشاهده خواهید کرد.

 • ویدئو / ویدئومپینگ و نورافشانی در برج آزادی به مناسبت دهه فجر

  ویدئو / ویدئومپینگ و نورافشانی در برج آزادی به مناسبت دهه فجر

  به مناسبت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سه‌شنبه شب (۲۱ بهمن) برنامه ویدئومپینگ در برج آزادی تهران برگزار شد. امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به شکل سال‌های قبل برگزار نمی‌شود بلکه تنها به شکل خودرویی و موتوری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 • ویدئو / واکسیناسیون کرونا در چند شهر ایران

  ویدئو / واکسیناسیون کرونا در چند شهر ایران

  روند واکسیناسیون سراسری علیه ویروس کرونا در تهران و چند استان دیگر ایران آغاز شده است. در این روند که از صبح سه‌شنبه (۲۱ بهمن) آغاز شده، از واکسن روسی اسپوتنیک بهره گرفته شده است. بخش نخست محموله واکسن روسی چند روز قبل وارد ایران شد و قرار است دست‌کم دو بخش دیگر به کشور وارد شود. در این ویدئو گوشه‌هایی از واکسیناسیون کووید-۱۹ در استان‌های آذربایجان غربی، خوزستان، مرکزی و سمنان را مشاهده می‌کنید.

 • ویدئو / آغاز واکسیناسیون سراسری کرونا در ایران

  ویدئو / آغاز واکسیناسیون سراسری کرونا در ایران

  صبح سه‌شنبه - ۲۱ بهمن - واکسیناسیون سراسری علیه بیماری کووید-۱۹ در ایران طی مراسمی نمادین در بیمارستان امام خمینی (ره) تهران و چند استان دیگر و با دستور رئیس‌جمهور آغاز شد. طبق اعلام مقامات وزارت بهداشت، آغاز واکسیناسیون در ایران با محموله واکسن روسی کرونا که یک بخش از آن چند روز قبل وارد کشور شده بود، با اولویت بخش‌های ICU بیمارستان‌های ریفرال شروع شد. فرزند وزیر بهداشت اولین فرد تزریق‌کننده واکسن روسی کووید-۱۹ بود.

 • ویدئو / راهپیمایی ۲۲ بهمن در دوران کرونا چطور برگزار می‌شود؟

  ویدئو / راهپیمایی ۲۲ بهمن در دوران کرونا چطور برگزار می‌شود؟

  به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا، بسیاری از مراسم یک سال اخیر یا لغو شد یا با تغییرات گسترده‌ای همراه بود. مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز که هر سال در روز پایانی دهه فجر در سراسر کشور برگزار می‌شد، امسال قرار است بدون تجمع افراد و تنها به صورت خودرویی و موتوری برگزار شود. حجت‌الاسلام محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این رابطه توضیح می‌دهد.