خبرنگار: 30144

برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
برای دسترسی به اخبار قدیمی‌تر، در منوی مربوطه سال و ماه را محدود کنید.
 • ورود ۱۹۲ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه

  ورود ۱۹۲ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه

  ورود ۱۹۲ شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح امروز دوشنبه ۲ تیر ماه از طریق مرز شلمچه وارد کشور شدند.این شهدا در عملیاتهای ولفجر مقدماتی، ولفجر ۱، رمضان، خیبر، بدر، کربلای ۴ و ۵، بیت المقدس ۷ به شهادت رسیدند و از یگان های مختلف ارتش و سپاه بودند. در بین این شهدا یک شهید افغانستانی به نام شهید نسیم افغانی نیز وجود دارد. خانواده(پدر مادر خواهران برادران) شهید نسیم افغانی در جریان جنگ شوری و افغانستان کشته شدند.

 • مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرداری ماهشهر

  مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرداری ماهشهر

  از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی؛ تیم‌های پرسپولیس و شهرداری ماهشهر در ورزشگاه تختی آبادان بمصاف هم رفتند که در پایان تیم پرسپولیس موفق شد حریف خود را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کند.

 • بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه

  با نزدیک شدن به سالروز اربعین حسینی، خیل عظیمی از زائران ایرانی و خارجی از کشورهایی همچون روسیه، جمهوری آذربایجان، افغانستان و پاکستان از مرز شلمچه برای پیوستن به راهپیمایی اربعین عازم عراق می‌شوند. مرز شلمچه تنها مرزی است که اتباع خارجی میتوانند از آن عبور کنند. بسیاری از زائرانی که از روزهای قبل عازم کربلا شده بودند نیز در حال بازگشت به ایران هستند. عبور و مرور از این مرز بسیار آسان و سریع صورت میپذیرد و امکانات لازم نیز فراهم شده است.