خبری

 • آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور رئیس‌جمهور

  آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه‌ها با حضور رئیس‌جمهور

  شیما مسجدی

  مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و فناوری کشور چهارشنبه ۲۴ مهرماه با حضور حسن روحانی رییس جمهوری در دانشگاه تهران برگزار شد.

 • دیدار فوتبال تیم‌های استقلال و فجر سپاسی

  دیدار فوتبال تیم‌های استقلال و فجر سپاسی

  عبدالواحد میرزازاده

  در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، استقلال از ساعت ۱۶:۵۰ میزبان فجرسپاسی بود که این دیدار در وقت‌های اضافه با سه گل به نفع استقلالی‌ها تمام شد و این تیم مجوز حضور در مرحله یک چهارم نهایی را به دست آورد. وریا غفوری در دقیقه ۱۱۲، سجاد آقایی در دقیقه ۱۱۸ و داریوش شجاعیان در دقیقه ۱۱۹ برای استقلالی گلزنی زدند.

 • چشمان «منتظر»

  چشمان «منتظر»

  احمد ظهرابی

  زائران اربعین حسینی با ورود به کربلا ابتدا به پل میدان سلام می‌رسند؛ پلی که از آن می توان گنبد طلایی حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) را دید. زائران اربعین با رسیدن به این پل و مشاهده گنبد حرم حضرت اباالفضل العباس(ع)، می ایستند و برای ادای احترام، سلام می‌دهند.

 • بازدید وزیر کشور از مرز شلمچه

  بازدید وزیر کشور از مرز شلمچه

  علیرضا محمدی

  عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور پنجشنبه ۲۵ مهرماه در سفر خود به خوزستان از پایانه مرزی شلمچه و روند تردد زائران از این مرز بازدید کرد. در این بازدید محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی دیگر از مدیران کشوری و استانی رحمانی فضلی را همراهی کردند.

ایران

 • ایران زیباست؛ «نم نمه پشت»

  ایران زیباست؛ «نم نمه پشت»

  سید وحید حسینی

  هر چه در جاده های گیلان پیش می‌روی، زمین زیبایی‌های بیشتری از خود نشان می‌دهد. آسمان با ابرهایش، نرم نرمک خوش آمد می‌گوید. طبیعت بکر به استقبال می‌آید و می‌خواهد که زیبایی‌اش بکر هم بماند. اینجا ییلاق «نم نمه پشت» از ارتفاعات گیلان است؛ قسمتی از بهشت که تاکنون از دست تخریب‌ آدم‌ها جان سالم به در برده است.

 • "حافظیه"

  "حافظیه"

  عبدالرضا درویش