• یکشنبه / ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۱
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99031810609
  • خبرنگار : 50368

کمک پنج میلیون ریالی کوچکترین خیر گلریزان آزادسازی زندانیان خراسان‌شمالی 

کمک پنج میلیون ریالی کوچکترین خیر گلریزان آزادسازی زندانیان خراسان‌شمالی 

ایسنا/خراسان شمالی برای چهارمین سال متوالی، کوچکترین خیر گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد خراسان‌شمالی پنج میلیون ریال کمک کرد.

به گزارش ایسنا، آرسین بقایی، کودک چهار ساله بجنوردی، برای چهارمین بار در جمع آوری کمک های مردمی برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان، پنج میلیون ریال کمک نقدی کرد.

همچنین طی سه سال گذشته نیز این کودک که ۱۱ ماه سن داشت برای نخستین بار در جشن گلریزان شرکت کرده و دومیلیون ریال نیز کمک کرد.

گفتنی است هم اکنون 85 زندانی جرایم غیرعمد استان به علت عدم توانایی در پرداخت مهریه، بدهی مالی به غیر از کلاهبرداری، حوادث کارگاهی و تصادفات در زندان به سر می‌برند که با بدهی بیش از 50 میلیارد ریال همچنان چشم انتظار کمک های مردم هستند.

 هر ساله در سطح استان و در ایام ماه مبارک رمضان گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در دستور کار قرار داشت،اما امسال با توجه به وجود ویروس کرونا جشنی برگزار نشد و خیرین به صورت مجازی در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

گفتنی است خیران هنوز هم می‌توانند برای واریز کمک‌های خود از طریق شماره‌حساب ۸۸۸۸۸ بانک تجارت و یا شماره کارت 5859837000426185 اقدام و کمک‌های خود را مستقیم به ستاد دیه استان انجام دهند.

طی سال گذشته 293 زندانی جرائم غیر عمد از زندان های خراسان شمالی با کمک خیران و بخشش شکات آزاد شدند.

انتهای پیام