• جمعه / ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۸:۳۲
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99031609418
  • خبرنگار : 50160

در پی برخورد سه خودرو در اتوبان زنجان - قزوین؛

چهار نفر از اعضای یک خانواده در آتش سوختند

چهار نفر از اعضای یک خانواده در آتش سوختند

ایسنا/زنجان جانشین رییس پلیس‌راه استان زنجان از برخورد سه خودرو در اتوبان زنجان به قزوین و کشته شدن چهار نفر خبر داد.

سرهنگ محمدعلی عظیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بروز تصادف در ۶۰ کیلومتری اتوبان زنجان به قزوین، اظهار کرد: در این تصادف که ظهر امروز (۱۶ خرداد) به وقوع پیوست، در ابتدا یک دستگاه خودرو کشنده ماک با یک دستگاه خودرو سواری سمند برخورد می‌کند.

وی تصریح کرد: در ادامه خودروی سواری سمند با یک دستگاه خودروی سواری دوو برخورد کرده که با توجه به شدت حادثه خودروی سوم آتش گرفته و متاسفانه راننده و دو سرنشین آن در این حادثه جان خود را از دست می‌دهند.

این مسئول ادامه داد: همچنین سرنشین چهارم بلافاصله به بیمارستان منتقل می‌شود که با توجهبه شدت جراحات وارده این پسر بچه نیز فوت می‌کند.

جانشین رییس پلیس‌راه استان زنجان به مصدومیت دو نفر از سرنشینان سمند و ماک نیز اشاره کرد و افزود: کارشناسان پس از حضور در صحنه و بررسی شرایط، راننده کشنده ماک را به خاطر عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی مقصر این حادثه اعلام کردند.

وی به حادثه دیگر رانندگی در محور زنجان به بیجار نیز اشاره کرد و گفت: در این حادثه خودروی سواری پراید با خودرو سواری سمند برخورد کردند که متاسفانه در این حادثه راننده پراید جان خود را از دست داد.

عظیمی علت بروز این حادثه را نیز عدم رعایت حق تقدم از سوی راننده پراید اعلام کرد.

انتهای پیام