• دوشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۰
  • دسته‌بندی: سیستان و بلوچستان
  • کد خبر: 99031206932
  • خبرنگار : 50191

نوسازی ۶۴۶ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی سیستان و بلوچستان

نوسازی ۶۴۶ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی سیستان و بلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۶۴۶ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی باری بالای ۲۵ سال این استان مشمول طرح نوسازی است.

تیمور باقری ۱۲ خردادماه افزود: طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل باری برون شهری توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با هدف افزایش بهره وری بخش حمل و نقل جاده ای کالا از سوم خرداد ماه سالجاری اجرایی شده به طوری که متقاضیان می توانند از طریق بخش نوسازی و توسعه ناوگان مندرج در آدرس اینترنتیwww.rmto.ir در این طرح ثبت ‌نام کنند.

وی افزود: ذینفعان طرح مذکور شامل شرکت‌های تولیدکننده داخلی خودروهای سنگین، شرکت‌های حمل‌ و نقل توانمند دارای مجوز از سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، شرکت‌های وارد کننده کامیون‌های سنگین دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مالکین حقیقی و حقوقی کامیون‌های فرسوده واجد شرایط می‌شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در حال حاضر تعداد کل ناوگان باری فعال استان ۶۶۸۰ دستگاه با متوسط عمر ۱۳ و نیم سال می باشد که معادل ۱۰ درصد آن مشمول طرح نوسازی می شود.

انتهای پیام