• یکشنبه / ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۱
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99031106271
  • خبرنگار : 50029

فرمانده انتظامی فارس:

مردم ایران اصل انسانیت را در کمک‌های مومنانه به نمایش گذاشتند

مردم ایران اصل انسانیت را در کمک‌های مومنانه به نمایش گذاشتند

ایسنا/فارس فرمانده انتظامی فارس گفت: در حالی‌که بسیاری از کشورهای مدعی، تمدن و ثروت خود را به رخ دنیا می‌کشند و احتیاجی به وجود سالمندان خود و کمک به آنها نمی‎بینند اما در این سوی دنیا، ایرانی‌ها با کمک مؤمنانه انسانیت را به نمایش گذاشتند.

سردار رهام‌بخش حبیبی یکشنبه ۱۱ خرداد در آیین توزیع بسته‎های معیشتی نیروی انتظامی فارس در جمع خبرنگاران، افزود: پس از شیوع کرونا ویروس با فرمان رهبری گروه‌های مختلفی بسیج شدند تا به فرمان ایشان مبنی بر اجرای طرح مؤمنانه لبیک بگویند که ناجا نیز به سهم خود ورود کرد.

او با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه، افزود: در این مرحله ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش بیش از ۹۰ میلیون تومان میان جامعه هدف(نیروهای پاسگاه‌ها و واحدهای دور دست) توزیع شد.

فرمانده انتظامی فارس یادآور شد: در مرحله اول این رزمایش، بیش از ۲۰۰ بسته معیشتی میان جامعه هدف توزیع شده بود و مرحله سوم این رزمایش نیز در آینده‌ای نزدیک اجرایی می‌شود.

او گفت: طی مدت اخیر شاهد حرکت‎های زیبایی بودیم. به عنوان مثال؛ کسانی که خود از وضعیت معیشتی خوبی برخوردار نبودند اما در این طرح شرکت کردند و همه مهربانی خود را در طبق اخلاص گذاشتند که این خود درس اخلاقی بزرگی به دنبال دارد.

حبیبی با بیان اینکه فارس مردم بی نظیری دارد، افزود: مردم این استان در زمینه کرونا همکاری خوبی با نیروی انتظامی در گندزدایی و پاکسازی پاسگاه‌ها، کلانتری‎ها و سایر واحدهای ناجا داشتند و بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

انتهای پیام