• شنبه / ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۱
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99031005568
  • منبع : نمایندگی مازندران

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

تخریب قبور ائمه بقیع در جهت نابودی اسلام برنامه‌ریزی شده بود

تخریب قبور ائمه بقیع در جهت نابودی اسلام برنامه‌ریزی شده بود

ایسنا/مازندران مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به فرا رسیدن هشت شوال سالروز تخریب قبور بقیع گفت‌: تخریب قبور ائمه (ع) در بقیع خیانتی بزرگ علیه مسلمانان و در جهت نابودی اسلام ناب برنامه‌ریزی شده بود.

حجت الاسلام ناصر شکریان امیری صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت فرا رسیدن هشتم شوال سالروز تخریب قبرستان بقیع به مظلومیت شیعیان در طول تاریخ اسلام اشاره و اظهار کرد: تخریب ظالمانه قبرستان بقیع و قبور ائمه (ع) به‌دستور وهابیت صورت گرفت و این اوج مظلومیت شیعیان بوده و این لنکه ننگ در تاریخ وهابیت ثبت است و قطعا این گونه رفتارها خللی در اراده و ارادت مسلمانان به ویژه شیعیان جهان نسبت به مقدسات و اهل بیت (ع) ایجاد نخواهد کرد.

وی اشاره به مظلومیت اهل بیت (ع) در طول سالیان عمر با برکتشان تصریح کرد: بقیع پیشینه تاریخی دارد و اولین مزاری است که به دستور نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و توسط مسلمانان بنا شد و این گونه هتک حرمت‌ها و دشمنی‌ها نمی‌تواند نسبت به تاریخ اسلام و وقایع تاریخی آن کوچکترین خدشه‌ای وارد کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران به هشتم شوال و وقایع جنایت بار فرقه وهابیت نسبت به قبور اهل بیت (ع) در بقیع اشاره کرد و گفت: هشتم شوال یکی از تلخ‌ترین روزهای شیعیان و مسلمانان جهان بوده و این عمل غیر انسانی و حرکت وحشیانه نشان از باطل بودن فرقه وهابیت است و این عمل پلید برای همیشه تاریخ لکه ننگی بر پیشانی وهابیت خواهد ماند.

حجت الاسلام شکریان امیری با محکوم کردن این عمل وحشیانه از فرقه ضاله وهابیت تاکید کرد: اقدام وحشیانه این فرقه ضاله نشان از خوی فتنه گری این گروه خیانتکار است و با این عمل در صدد تخریب چهره شیعیان و برنامه‌ریزی در راستای نابودی اسلام صورت گرفت.

وی قبور مطهر اهل بیت (ع) را خط قرمز مسلمانان و شیعیان جهان دانست و خاطرنشان کرد: محبت و ارادت به اهل بیت (ع) در مسلمانان و شیعیان جهان هر روز پر رنگ‌ تر و بیشتر خواهد شد و نمونه آن را در دفاع از حریم اهل بیت (ع) در قائله سوریه و عراق توسط مدافعان حرم می توان به وضوح دید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان به افراطی گری و انحرافات این فرقه ضاله اشاره و افزود: این دشمنی‌ها و کینه توزیها نشان از انحرافات فکری این فرقه ضاله است که پشت این دشمنیها می توان دست استکبار خبیث به ویژه کشور استعمارگر انگلیس را می توان دید اما قطعا این برنامه ریزی ها با شکست مواجه خواهد شد و وحدت و برادری بین مسلمان ائم از شیعی و سنی بیشتر خواهد شد و امروز برخی کشورهای مسلمان از این نقشه شوم به خوبی آگاهند.

انتهای پیام