• شنبه / ۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۶
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99030301572
  • خبرنگار : 50176

جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به لرستان تا اطلاع ثانوی

جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به لرستان تا اطلاع ثانوی

ایسنا/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از ممنوعیت ورود به کلیه جاذبه‌های گردشگری و نیز تردد خودروها با پلاک‌های غیربومی در استان طبق تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.

سید امین قاسمی امروز سوم خردادماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بنا بر تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و با توجه به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار بیماری کرونا، کلیه جاذبه‌های گردشگری، مراکز تفریحی، بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها، تأسیسات گردشگری و هتل‌های استان تا پایان هفته جاری به‌طور کامل تعطیل هستند.

وی با اشاره به جلوگیری از ورود خودروها با پلاک غیربومی به استان افزود: همچنین ورود به مسیرهای منتهی به جاذبه‌های گردشگری برای عموم چه خودرو با پلاک بومی و چه غیربومی نیز ممنوع است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان تأکید کرد: در صورت تردد در اطراف و مسیرهای منتهی به جاذبه‌های گردشگری پلیس مطابق قانون با رانندگان خاطی برخورد قانونی خواهد کرد.

قاسمی اضافه کرد: همچنین بر اساس مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، فرمانداران هر شهرستان موظف به مسدود کردن مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری شدند.

انتهای پیام