• جمعه / ۲ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۲
  • دسته‌بندی: سیاست خارجی
  • کد خبر: 99030200903
  • خبرنگار : 71579

نوری مالکی: روز قدس روز مقابله با غده سرطانی است

نوری مالکی: روز قدس روز مقابله با غده سرطانی است

دبیرکل حزب دعوت اسلامی عراق با بیان اینکه ما خواهان دشمنی با هیچ طرفی نیستیم اما خواهان بازگرداندن حقوق به اهل آن هستیم افزود: روز قدس روز مقابله با غده سرطانی است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری ملی عراق، نوری المالکی، دبیر کل حزب دعوت اسلامی عراق در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: ما خواهان دشمنی با هیچ طرفی نیستیم اما خواهان بازگرداندن حقوق به اهل آن هستیم.

وی افزود: روز قدس که به دعوت امام خمینی (ره) تعیین شد، فریادی است برای کسانی که قدس و فلسطین را از یاد بردند و این روز یکی از ایام الله و جهاد در مقابله با غده سرطانی است.

المالکی با بیان اینکه دشمن صهیونیستی تنها دشمن عرب ها و فلسطینیان نیست بلکه دشمن تمام انسانیت است افزود: روز قدس فریاد و ندایی است برای کسانی که معتقدند عادی سازی روابط با اسرائیل نتایج مثبتی به همراه دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در هر لحظه به فکر نابودی مسلمانان است و تمام ملت های اسلامی مخالف رفتارهای صهیونیستی در منطقه هستند.

نوری مالکی در ادامه تاکید کرد: فریاد امام خمینی (ره) در روز قدس تاکیدی بر هویت اسلامی است و ما خواهان بازگرداندن حقوق ملت فلسطین هستیم. روز قدس روز به هم نزدیک شدن است تا در بازگرداندن کرامت امت اسلامی متحد شویم.
انتهای پیام